Sprawdź najlepsze wyposażenie dla Superi 46 w Call of Duty: Warzone

Broń „Meta” w Call of Duty: Warzone to niekończący się temat dyskusji. Gracze, którzy cieszyli się Warzone od premiery w 2020 roku, przeszli przez więcej meta, niż są w stanie zliczyć. Odblokowywanie i ulepszanie nowych broni w celu zdobycia przewagi jest częścią zabawy w grze.

Superi 46 w Warzone

W ostatniej aktualizacji Sezonu 4 wprowadzono zupełnie nowy pistolet maszynowy Superi 46, który szybko stał się jedną z najpopularniejszych broni w grze.

Jak zawsze wybór broni, której chcesz użyć w Call of Duty: Warzone, zależy w dużej mierze od preferowanego stylu gry. Należy jednak zauważyć, że wielu graczy wybiera „meta” broń, ponieważ jest ona po prostu lepsza niż wszystko inne.

Superi 46 to lekki karabin kalibru pistoletowego, który zapewnia dużą siłę rażenia, a jednocześnie zapewnia duże możliwości adaptacji dzięki szkieletowej ramie. Z odpowiednimi dodatkami jest to potężna broń w normalnych trybach Battle Royale i Resurgence, której zdecydowanie powinieneś spróbować.

Najlepszy build dla Superi 46 w Call of Duty: Warzone

Konfiguracja „Meta” dla Superi 46:

Pysk – ZEHMN35 Kompensowany tłumik płomienia

beczka – Krótka lufa Boron 99

Magazyn – Kolba Rescue-9

Pod lufą – Hamulec ręczny XTEN TX-12

Czasopismo – 40 okrągłych magazynków

Ta konfiguracja nie obejmuje optyki. Jeśli jednak chcesz coś dodać, zamiast lufy polecam Nydar Model 2023 lub JAK Glassless Optic.

A skoro mowa o armatach, ciężka lufa Houndguard to dobry wybór dla tych, którzy preferują walkę dystansową.

Czy próbowałeś Superi 46 w Warzone? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej i nie zapomnij sprawdzić naszych innych artykułów o grach.

Źródło: www.bing.com