Sprawdź nagrody za crossover Call of Duty x Fallout w Modern Warfare 3 i Warzone

Call of Duty: Modern Warfare 3 i Warzone czerpią inspirację z postapokaliptycznego świata Fallouta dzięki nowemu pakietowi zawartości w sklepie i limitowanemu wydarzeniu Fallout: Vault Dwellers. Sprawdź tutaj wszystkie nagrody, które możesz zdobyć podczas tego wydarzenia crossover.

Nagrody z wydarzenia Fallout: Mieszkańcy Krypty

Do 26 czerwca potrwa wydarzenie Fallout: Vault Dwellers, podczas którego będzie można zdobyć kosmetyki w barwach serii Fallout. Każdy przedmiot w wydarzeniu jest odblokowywany po osiągnięciu określonego poziomu XP, co oznacza, że ​​przedmioty można zdobyć po prostu grając w gry wieloosobowe, Warzone i Zombie.

Łatwiej jest zdobywać PD w wydarzeniach, grając w trybach celów, wykonując wyzwania, zbierając zabójstwa i wygrywając gry. Tryby celów na listach odtwarzania małych map to zazwyczaj te, które zapewniają najwięcej punktów XP za postępy i ukończenie wydarzeń.

Chociaż udział w grze nie jest konieczny, warto zauważyć, że zakup pakietu Tracer: Fallout Vault Dweller Pack zapewnia dodatkowe PD, jeśli wyposażysz się w jeden z czterech strojów operatora z pakietu. Bonusem jest dodatkowe 2500 XP na grę. Pakiet Tracer: Fallout Vault Dweller Pack kosztuje 2800 punktów CoD (24 USD) za cztery kostiumy i 14 dodatkowych elementów kosmetycznych.

Wyzwania i nagrody związane z wydarzeniami

Wszystkie wyzwania i nagrody związane z wydarzeniem są wymienione poniżej. Nie wahaj się wziąć udziału i zdobyć wyjątkowe kosmetyki inspirowane uniwersum Fallouta!

Źródło: www.gamespot.com