Społeczność „Warzone” mówi, że „zapłać, aby wygrać” skórka Roze ponownie powoduje problemy


Kontrowersyjna skórka Roze w Strefa wojny – który został kilkakrotnie osłabiony, ponieważ był zbyt trudny do zauważenia – po raz kolejny powoduje problemy, ponieważ gracze twierdzą, że poprzednie osłabienia zostały cofnięte.

Jak donosi Charlie Intel, ten Strefa wojny społeczność informuje, że skórka Roze wróciła do niezwykle trudnej do zauważenia w ciemnych obszarach, a gracze sugerują, że poprzednie osłabienia skórki zostały cofnięte.

Jeden wątek w Strefa wojny Reddit – który zebrał prawie 500 głosów – twierdzi, że „poprawka” Roze już nie obowiązuje” i stwierdza, że ​​jest to problem „nie tylko w Verdansk, ale jeszcze bardziej w obecnym gułagu”.

Kilka osób zwróciło uwagę, że chociaż Roze ma lekko świecić, aby wyróżniać się w ciemniejszym otoczeniu, wydaje się, że już tak nie jest.

Call Of Duty: Warzone. Źródło: Oprogramowanie Raven

Kontrowersyjna skóra została kilkakrotnie osłabiona, po wezwaniu do jej całkowitego usunięcia w styczniu.

W czerwcu Raven Software powiedział, że „Skórka Rooka Roze otrzymała aktualizacje materiałów w celu zwiększenia widoczności”.

Chociaż studio nie skomentowało jeszcze rzekomych problemów z Roze, jest szansa, że ​​nadchodząca mapa Caldera dla Strefa wojny naturalnie sprawi, że skóra będzie lepiej widoczna. Mapa tropikalna – która znajduje się na Pacyfiku – jak dotąd wydaje się być znacznie jaśniejsza niż Verdansk, potencjalnie dając skórze Roze mniej miejsc do ukrycia.

Caldera wystartuje również z zupełnie nowym systemem anty-cheatowym dla Strefa wojny, który według Activision jest „cały dobry” po doniesieniach, że wyciekły do ​​hakerów zaledwie jeden dzień po ogłoszeniu.

W innych wiadomościach Arkane Studios ujawniło, że Pętla śmierciBlackreef Island jest inspirowana obszarami Szkocji. Rozwijając, deweloper sprecyzował, że Edynburg i Wyspy Owcze były głównym źródłem inspiracji dla wypaczonej w czasie lokacji.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=ED90F69279964B2F87997D3D5293AAF0&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fnews%2Fgaming-news%2Fwarzone-community-says-pay-to-win-roze-skin-is-causing-issues-again-3085133&c=9525032557183547633&mkt=fr-fr