Spiski hakerów Warzone doprowadziły dzieci do noszenia czapek z folii aluminiowej


Część fanów Call of Duty: Warzone podzieliła się teoriami spiskowymi, uznając, że najwięksi streamerzy gry to hakerzy. Teraz, pochylone w stronę trolli, ich dzieci dosłownie noszą czapki z folii aluminiowej.

Istnieje kontrowersyjny subreddit poświęcony identyfikacji streamerów, którzy oszukują w Warzone. I nie jest to kontrowersyjne ze względu na założenie, ponieważ ludzie — zarówno profesjonaliści — uważają, że wzywanie hakerów jest ważne.

Jest to kontrowersyjne, ponieważ czasami teorie spiskowe hakerów sięgają… skomplikowanej długości. W jednym punkcie, Przeprowadzka ZLanera IRL do Toronto została zakwestionowana z kolei wielu wyśmiewało się z oskarżycieli.

Teraz, pozornie w odpowiedzi na te dowcipy o teoretyzowaniu spiskowym, w grę wchodzi nakrycie głowy. W poście na Reddicie z 24 października ktoś pokazał, że ich syn nosił kapelusz z folii aluminiowej w imię „pasji”.

Dziecko teoretyka spiskowego hakera Warzone nosi czapkę z folii aluminiowej

My Son uwielbia motyw kapelusza z folii aluminiowej BadboyBemana. Oboje z pasją nie lubimy oszustów Streamera w COD i Fortnite. od StreamerówOszukiwanie

Jak widać na zdjęciu, 'IBEATCURRY1on1′ udostępnił nowy strój swojego syna na forum publicznym. A jeśli zastanawiasz się, dlaczego dziecko może nosić dosłownie kapelusz z folii aluminiowej podczas odrabiania lekcji, tytuł zawiera wyjaśnienie.

„My Son uwielbia motyw kapelusza z folii aluminiowej BadboyBemana. Oboje z pasją nie lubimy oszustów Streamera w COD i Fortnite.” Trzeba założyć, że mówią tutaj o BadBoyBeaman, a notoryczny strażnik hakerów, ale intencje są oczywiste.

JGOD / Aktywność

Streamerzy Warzone są oskarżani o hakowanie, gdy ich rozgrywka wygląda podejrzanie imponująco.

W odpowiedzi było sporo poparcia. Jeden użytkownik powiedział „Ojcowie bazują. Przejrzyj przez te bzdury, że „profesjonalna” gra jest. Ale był też luz, a jeden nazywał OP „okropnym ojcem”, który powinien „przestać wpychać” swoje dziecko w tę scenę.

Nie wydamy tutaj żadnego osądu, ale jest to interesująca demonstracja tego, jak daleko zaszły teorie spiskowe streamerów hakerów. Doszliśmy teraz do punktu, w którym nie tylko ludzie sami oskarżają popularnych graczy — angażują się rodziny.

Dorsz Vanguard wystartuje 5 listopada, po czym integracja nowego tytułu ma przynieść solidny RICOCHET Anti-Cheat to Warzone. W tym momencie należy się zastanowić, czy oskarżenia zwolnią, czy po prostu ewoluują.Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/warzone-hacker-conspiracies-have-driven-children-to-literally-wear-tinfoil-hats-1683615/