Soap MacTavish żyje i zbliża się do Call Of Duty Warzone


Kultowa postać Call of Duty, Soap, pojawi się w Warzone.

Czytasz :Soap MacTavish żyje i zbliża się do Call Of Duty Warzone

Jesteśmy zaledwie dwa dni w pierwszym sezonie Call of Duty: Warzone, edycja Zimna Wojna. Oczywiście oznacza to, że Warzone, które poznaliśmy i kochamy, musi się skończyć. Na szczęście część tego zakończenia potwierdziła, że ​​John „Soap” MacTavish żyje w tym wszechświecie i przybywa do Warzone.

Przez ostatni rok tropiłeś wskazówki i dane wywiadowcze w mieście Verdansk, gdy historia Modern Warfare i Cold War zbliżała się do kolizji. Cały ten wysiłek i polowanie na bunkry zostały nagrodzone nowo odkrytą scenką przerywnikową, która nie tylko mówi nam, jaki jest los pocisku nuklearnego, ale także mówi nam, że Soap ponownie dołączy do Task Force 141.

Pod koniec Modern Warfare (2019) zasugerowano, że Soap powróci, ale nie mieliśmy konkretnych dowodów i nie wiedzieliśmy, jak ostatecznie wszystko się ułoży. Jednak przerywnik filmowy, który można znaleźć w Warzone, mówi nam, że Soap został zwerbowany i działa gdzieś w pobliżu Verdansk, ale ma inną misję.

Dopóki nie odkryto przerywnika, popularna teoria głosiła, że ​​ICBM znaleziony w Verdansk zostanie użyty do wysadzenia mapy i rozpoczęcia nowego rozdziału w Warzone – podobnie jak wydarzenie „czarnej dziury” w Fortnite. Teraz wiemy jednak, że pocisk został dezaktywowany przez kapitana Price’a i prawdopodobnie nie zostanie użyty do zmiecenia Verdansk z powierzchni Ziemi.

Bez tej teorii gracze mogą zgadywać, co stanie się z Verdansk. Koniec przerywnika — kiedy Price kontaktuje się z Soap — może jednak zawierać odpowiedzi. Członkowie Task Force 141 stoją nad Verdansk pod koniec przerywnika, gdy miasto wciąż jest uwikłane w walkę. Duch mówi, że to jeszcze nie koniec. Wtedy radio Soap mówi, że tam, gdzie on jest, robi się gorąco, więc Price mówi, że on i zespół są w drodze. Cięcie na czarno, oznacza koniec naszego czasu w Verdansk. Albo tak myślimy.

Źródło linku: https://www.thegamer.com/soap-mactavish-call-of-duty-warzone/Źródło : https://bplanblogger.com/soap-mactavish-is-alive-and-is-coming-to-call-of-duty-warzone/