Snoop Dogg jest teraz grywalny w Call of Duty: Warzone i Vanguard


Snoop Dogg

zdjęcie: aktywność

Pakiet Tracer: Pakiet operatora Snoop Dogg został wydany Call of Duty: Warzone oraz awangarda Dzisiaj Snoop Dogg zostaje przedstawiony jako grywalny operator, co oznacza, że ​​jest teraz częścią u boku Kapitana Price’a i ducha Kevina Spacey’a wezwanie do służby Kanon.

Oto jak przedstawia go strona gry, z listą osiągnięć tak dziwnie dobraną, że po prostu umieszczę je dosłownie:

Prawie dwie dekady po swoim przełomie w The Chronic, Snoop Dogg wciąż jest na szczycie gry. Został właścicielem Death Row Records. Zagrał kultowy występ w przerwie meczu tuż za swoim rodzinnym miastem Long Beach. Dołączył do organizacji sportowej, ma kilka przedsięwzięć biznesowych, a nawet pomógł pobić rekord świata w największym koktajlu, który oczywiście zawierał dużo „ginu i soku”.

W tym tygodniu Snoop doda kolejny kamień milowy w swojej karierze: zostanie operatorem Call of Duty®.

Dostarczają również biografię Snoopa, która jest w pewnym sensie we wszechświecie, w pewnym sensie w naszym wszechświecie:

Nazwisko: Snoop Dogg

Oddział specjalny: Kat (nieoficjalnie „TF 420”)

ulubiona broń: PPSH-41 (odblokowany za darmo po osiągnięciu 51. rangi wojskowej w awangarda oraz strefa wojny)

Data urodzenia: 20.10.1971

Obywatelstwo: amerykański

Zainteresowania: Słuchaj K-popu, pal, maluj

organiczny: Wychowany w Long Beach w Kalifornii, Snoop Dogg w młodym wieku zdał sobie sprawę, że ma talent do rapowania i zaczął go rozwijać jako kariera. Teraz nadal wydaje muzykę i pojawia się jako osobowość medialna w kilku programach, ale w wolnym czasie postanawia walczyć jako operator w Call of Duty.

Sposób, w jaki to ostatnie zdanie właśnie przypięte do jego aktualnego biografii, jest bardzo, bardzo dobry. Oprócz samego Snoopa zestaw zawiera również broń, taką jak Bong Ripper (karabin snajperski), karabin szturmowy West Coast Bling oraz Tha Shiznit, pistolet maszynowy, z których wszystkie zawierają pociski śledzące Green Weed.

Oczywiście słowa mogą powiedzieć tylko tyle, więc oto zwiastun pakietu, który powinien się ukazać, zanim to przeczytasz:

https://kotaku.com/snoop-dogg-call-of-duty-warzone-vanguard-weed-bong-ripp-1848815259 Snoop Dogg jest teraz grywalny w Call of Duty: Warzone i VanguardŹródło : https://24ssports.com/snoop-dogg-is-now-playable-in-call-of-duty-warzone-vanguard/