Śmieszne problemy z wypadami w Warzone: twórcy CoD badają

Wada rozwojowa zagraża równowadze Warzone

Gracze Call of Duty nieustannie szukają najlepszej meta konfiguracji z najpotężniejszą bronią, a mimo to okazuje się, że przez cały czas powinni używać tylko pięści, ponieważ błąd w ataku wręcz wpływa na Warzone. Na szczęście twórcy są świadomi sytuacji i trwa dochodzenie. 9 stycznia firma Raven Software wszczęła dochodzenie w sprawie problemu, w wyniku którego ataki wręcz powodują większe szkody, niż zamierzano. Trudno w pełni zrozumieć tę usterkę, nie widząc jej w akcji, a rezultatem jest coś rodem ze sceny walki w anime. Twórca treści CoD, TCaptainX, przedstawił dowody wideo i poprosił programistów o zajęcie się tym frustrującym błędem.

Reakcje i obawy społeczności

TCaptainX wystrzelił kilka razy ze swojego pistoletu maszynowego do wroga, ale nie mógł się równać z kilkoma szybkimi strzałami w walce wręcz z pistoletu. Streamer nie mógł nic zrobić, tylko krzyczeć i wpatrywać się w kamerę śmierci, pokonany, z rękami na głowie, obserwując, jak wróg biegnie przez pokój i wygrywa walkę wręcz. Członkowie społeczności wyrazili swoje przerażenie w komentarzach po obejrzeniu skandalicznego filmu. „Obrażenia w walce wręcz są teraz zepsute. Dwa strzały z pistoletu nie powinny zabić szybciej, niż gdybym spryskał je Rojem” – odpowiedział jeden sfrustrowany gracz. Możliwość takiego doskoku i namierzenia wroga stanowi problem, ale użytkownicy bardziej obawiają się, że broń nie zadaje większych obrażeń ani nie powoduje większego odrzucenia wrogów. „Nadal jestem zdumiony, że dwa strzały w walce wręcz mają większą siłę niż cztery kule pistoletowe” – dodał drugi komentator.

Rozwiązania w zasięgu wzroku, ale niepewny czas

Na szczęście gracze nie będą musieli martwić się tym problemem zbyt długo, ponieważ Raven wszczął dochodzenie w sprawie tego błędu, ale niepokojące jest to, że twórcy nie podali harmonogramu rozwiązania problemu. Członkowie społeczności mogą śledzić postęp śledztwa na oficjalnej tablicy Warzone. W międzyczasie, może dobra strzelba mogłaby być odpowiedzią na wysyłanie maniaków walki wręcz na ekran odrodzenia.

Źródło: www.bing.com