SMG Warzone może być lepszy niż Bullfrog


Meta Call of Duty: Warzone będzie dalej ewoluować w sezonie 6, ponieważ niewymiarowy pistolet maszynowy może powrócić na centralne miejsce.

Raven Software regularnie wprowadza zmiany w skuteczności wielu broni, aby ewoluować w meta Warzone. Na początku gry bawiliśmy się snajperami termowizyjnymi, ale tak już nie jest. Karabiny szturmowe lub karabiny maszynowe były wtedy preferowane w pojedynkach na dalekie odległości.

A wraz z nadejściem Black Ops Cold War gracze mieli głównie KAR-98 z potężnym pistoletem maszynowym do walki w zwarciu, czy to MAC-10, czy ostatnio Bullfrog.

Aktywacja

Sezon 6 w końcu pojawił się w Call of Duty: Warzone z wieloma zmianami.

Niektórzy gracze szybko męczą się każdą meta i próbują znaleźć broń, która mogłaby ją całkowicie zdenerwować. Dlatego gracze nie wahają się wyposażyć się w mało używaną broń przez kilka gier, aby sprawdzić, czy mogą konkurować z całkowicie meta bronią, taką jak Bullfrog.

Twórca treści Warzone, TrueGameData, zauważył, że AK-74u Black Ops Cold War ma środki do konkurowania z Bullfrog. Wcale nie pod względem szybkostrzelności, ale wyraźnie na innych poziomach.

Dlatego zdecydowanie zalecamy wypróbowanie tej broni z odpowiednimi akcesoriami, aby mogła potencjalnie zastąpić Bullfrog w większości klas Call of Duty: Warzone!Source : https://hitechwiki.com/a-warzone-smg-could-be-better-than-the-bullfrog/