Skuteczna taktyka dla zestawów AMR9 w Warzone

Dominacja AMR9 w Warzone

Aktualizacja w środku sezonu ukoronowała nowego króla meta krótkiego zasięgu Warzone dzięki AMR9, ale ten pistolet maszynowy jest również poważnym pretendentem do najlepszego karabinu dalekiego zasięgu.

Rzeczywiście, wzrosły wartości maksymalnych, bliskich i minimalnych uszkodzeń AMR9. Co natychmiast doprowadziło do szczytu popularności pistoletu maszynowego w Warzone. Jednak pomimo tego, wciąż niska prędkość od sprintu do strzału powstrzymuje niektórych członków społeczności od przyłączenia się do tego szaleństwa.

Pojawienie się AMR9 w meta Warzone

Wszystko się zmieniło, gdy AMR9 otrzymał ukryte wzmocnienie, zwiększające szybkostrzelność broni z 789 obr./min do 833. Ta zmiana była niezwykle korzystna, czyniąc pistolet maszynowy zabójczy na każdym dystansie.

Według WZ Ranking, AMR9 dominuje we wszystkich rodzajach broni ze współczynnikiem wyboru wynoszącym 24%. Dla porównania, kolejna najlepsza broń jest wybierana tylko w 19% gier i łatwo zrozumieć, dlaczego fani pokochali ten wszechstronny pistolet maszynowy.

Przed niespodziewaną aktualizacją czas do zabicia AMR wynosił około 700 ms ze względu na prędkość od sprintu do strzału. Po aktualizacji pistolet maszynowy dominuje we wszystkich meta opcjach bliskiego zasięgu na poziomie 576, a ten rozciąga się nawet do 20 jardów.

Najlepsza wersja AMR9 dla sezonu pierwszego Reloaded

Oto najlepsze wyposażenie AMR9 w Warzone w sezonie pierwszym Reloaded:

Armata: Długa lufa Enforcera
Optyczny: Corio Orle Oko 2,5x
Hamulec wylotowy: Jak BFB
Wsparcie pod lufą: Ciężki uchwyt wspierający Bruena
Ładowarka: 100 okrągłych mag

Wszystko zaczyna się od hamulca wylotowego JAK BFB, który poprawia odrzut broni o 60%, odrzut pionowy o 40% i odrzut poziomy o 20%. Jednak to akcesorium ma tę wadę, że ujawnia Twoją pozycję na radarze dłużej niż zwykle. Ale ten rodzaj wzmocnienia precyzji sprawia, że ​​każda broń jest tak precyzyjna jak promień lasera.

Co więcej, dzięki magazynkowi na 100 nabojów zabicie wielu wrogów za jednym zamachem staje się dziecinnie proste, ponieważ przeładowanie praktycznie nie jest konieczne. AMR9 nie posiada własnego celownika, dlatego zdecydowanie zalecamy użycie optyki, która ułatwi walkę z odległymi przeciwnikami.

Źródło: www.bing.com