Skrzynka odbiorcza gier: Czy Call Of Duty: Warzone 2.0 będzie lepsze niż pierwsze?


Call Of Duty Warzone 2.0 – czy może być większe niż Fortnite? (zdjęcie: Aktywacja)

Poniedziałkowa strona z listami cieszy się, że Hideo Kojima może tworzyć tak drogie gry, ponieważ jeden z czytelników jest podekscytowany remasterami Suikoden.

Aby samodzielnie dołączyć do dyskusji, e-mailem gamecentral@metro.co.uk

Darmowy strzał
Ostatnio dużo mówiło się o wszystkich różnych darmowych strzelankach, być może dlatego, że Fortnite wkrótce przejdzie do nowego sezonu. Ale to sprawia, że ​​zastanawiam się, czy da się go wyprzedzić. O ile zwykły gracz mogę powiedzieć, że Fortnite nie jest tak popularny jak kiedyś – ludzie nie mówią o nim ciągle, jak kiedyś – ale wciąż jest to największa z darmowych strzelanek.

Jego głównym rywalem jest Call Of Duty: Warzone, ale nigdy nie udało mu się go pokonać, dlatego Activision planuje Warzone 2.0, co jest niezwykłe, ponieważ zwykle te gry nie mają sequeli w zwykłym tego słowa znaczeniu. To sugeruje, że Activision wie, że gra zaszła zbyt daleko i nie można jej „naprawić” – musisz po prostu zacząć od nowa.

To ma sens dla mnie, jako kogoś, kto często gra w tę grę, ale teraz w większości zrezygnował z powodu wszystkich oszustw i błędów, a cała ta sprawa z II wojny światowej jest tak nudna. Myślę więc, że jest duża szansa, że ​​Warzone 2.0 będzie wyraźnie lepszy od pierwszego. Czy to wystarczy do pokonania Fortnite? Nie sądzę. Po prostu nie ma tego samego crossovera, ale myślę, że zlikwiduje lukę i może wtedy Warzone 3.0 zdobędzie trofeum!
Głupi

Trylogia grzybowa
Nie zdawałem sobie sprawy, że Resident Evil Village dostanie łatkę do gry w trzeciej osobie i DLC, które są ustawione w ten sposób. Bardzo mnie to interesuje, ponieważ nigdy nie lubię gier FPS, chyba że jest to prosta strzelanka. Ale jak myślisz, co to oznacza dla Resident Evil 9?

Biorąc pod uwagę sposób, w jaki kończy się Village, czy Capcom próbuje skrócić całą trylogię grzybową i po prostu zrobić to w dwóch grach, czy nadal będzie to mniej więcej takie samo, z inną grą pierwszoosobową?

Trudno mi uwierzyć, że nie będą mieli przynajmniej opcji dla obu od samego początku, ale myślę, że następna gra będzie kolejnym miękkim restartem. W ostatnich dwóch grach bardzo powoli przedstawiali inne postacie, nie tylko Chrisa, i myślę, że zdali sobie sprawę, że nikt nie łączy się z Ethanem, ponieważ nigdy go nie widzisz.

Fakt, że musiałem po prostu sprawdzić jego nazwisko, mimo że podobały mi się dwie ostatnie gry, mówi wszystko.
Gaintree

Kudo dla Kojima
Zgadzam się z czytelnikiem, który powiedział, że tak jak on lub nienawidzi go, przynajmniej Hideo Kojima robi rzeczy inaczej. Nie mam pojęcia, kim jest Elle Fanning i wątpię, czy jej obecność w nowej grze, cokolwiek to jest, pomoże cokolwiek ulepszyć, biorąc pod uwagę, jak drewniane były celebrytki w Death Stranding, ale cokolwiek… to jego gra, namówił ludzi do jej sfinansowania , może robić, co chce.

Potrzebujemy więcej ludzi w branży gier, którzy nie tylko potrafią robić dziwne rzeczy, ale także namówić wydawców, by dali im potrzebne pieniądze. Gry niezależne są świetne iw ogóle, ale jeśli nikt ich nie kupuje i wyglądają jak stara gra NES, nie sądzę, żeby było tak samo.

Więc chwała dla Kojimy. Niekoniecznie kupię jego nową grę, ale szanuję fakt, że ją zrobił.
Wooky

Wyślij swoje uwagi na adres: gamecentral@metro.co.uk

Cyniczny, ale świetny?
Wspaniałe wieści od Konami na Tokyo Game Show 2022! Remastery ukochanych gier RPG na PS1 Suikoden 1 i 2 pojawią się na wszystkich głównych platformach w 2023 roku!

Serial jest moim absolutnym faworytem i chociaż jest to cyniczny ruch Konami, aby zarobić na Elyuden Chronicles, jest bardzo mile widziany przez aktywnych i pełnych pasji fanów Suikoden na Zachodzie.

Dokąd to wszystko prowadzi, można tylko zgadywać, ale przynajmniej ponownie przeżyjemy jedne z najlepszych gier fabularnych i opartych na postaciach w każdej epoce.

Po prostu świetny dzień na bycie graczem!
James

Przepustka Ubisoft
RE: Przepustka do gry Ubisoft Feast. Wydaje się, że zaczęło się to niedawno od Assassin’s Creed Origins. Następny był Far Cry 5, a następnie Immortals Fenyx Rising. Załadowałem dzisiaj Game Pass i zobaczyłem, że Assassin’s Creed Odyssey pojawił się jako nowy dodatek.

Wydaje mi się, że dla wszystkich subskrybentów Game Pass, którzy nie przejmują się graniem w najnowszą grę Ubisoft z otwartym światem w momencie premiery lub w jej pobliżu (tak jak ja), lepiej po prostu zagrać w czekającą grę.
ttfp saylow (tag gracza)
Teraz gra: Tinykins

Gra w książki
Muszę przyznać, że motyw fantasy jest dla mnie najmniej przemawiający ze wszystkich; Czarodzieje, czarnoksiężnicy, smoki itp. nigdy mnie nie złapali. Jednak z jakiegoś dziwnego powodu istnieje kilka wyjątków, które są w sferze gry, ale pochodzą z książek. Harry Potter i Władca Pierścieni. Myślę, że może to być mieszanka tych, które mają książki, które szczegółowo opisują tradycję tych światów, a także mają powiązane filmy, które pomagają je zwizualizować, a następnie skopiowały je gry. Grałem tylko w kilka gier w obu seriach, ale wszystkie były przyjemne.

Moją pierwszą grą o Harrym Potterze była Chamber Of Secrets na PlayStation 2, którą pamiętam jako naprawdę zabawną przygodową grę akcji, a potem był Order Of The Phoenix. Być może moja najmniej ulubiona książka i film z serii, ale ta gra była moim zdaniem najlepszą grą o Potterze, ponieważ jest to gra, która daje graczom pełny Hogwart do odkrycia, pełen tajemnic i rzeczy do zrobienia. Wyraźnie pamiętam też, że była to pierwsza gra, w którą grałem, w której zauważyłem, że stopy postaci były prawidłowo animowane, aby stawiać każdy krok na raz na schodach, ale to już na marginesie.

Jeśli chodzi o Władcę Pierścieni, była naprawdę dobra gra Return Of The King od EA. Jest tam dla mnie jako jedna z najlepszych gier wiązanych z filmami. Walka była wystarczająco zabawna, ale tym, co mnie wyróżniało, było to, że naprawdę uchwyciła atmosferę epickich bitew z filmów, wraz ze wszystkimi podobiznami aktorów/aktorek. Jedna z najlepiej wyglądających gier na ten czas.
Zły_Kurt (Twitter)
Teraz gra: God Of War (PS5), Resident Evil HD (PC) i F1 Manager 22 (PC)

Pochwała potwora
Jeśli chodzi o światy fantasy, to dla mnie najbardziej urzekający jest świat Monster Huntera.

Wiem, że niektórzy ludzie założą, że ponieważ nie jest to gra RPG w stylu zachodnim w pierwszej osobie, czy cokolwiek to się nie liczy, ale wiedza, humor, anime i powiązane media związane z Monster Hunter stworzyły naprawdę tętniący życiem, zabawny, dziwaczny świat, w którym można zanurzyć się na setki godzin.

Oczywiście pomaga to, że każdy Monster Hunter ma fantastyczne partytury orkiestrowe, które towarzyszą każdemu światu centralnemu. W Iceborne, a ostatnio w Sunbreak, Capcom wypracowało dwa równie odmienne sposoby wyrażania postaci i potworów zamieszkujących ich świat. Uruchomienie gry Monster Hunter pozwala mi wejść w bardzo wyjątkową kreatywną wizję gatunku łowieckiego, który jeszcze nie został pokonany i może to trwać długo.
Bristolpete

Zakup impulsowy
Nie musiałem o tym myśleć; to The Elder Scrolls 3: Morrowind.

Wybrałem grę jako zakup impulsowy, nigdy o niej nie słyszałem, i byłem uzależniony od momentu załadowania. Morrowind był moim zdaniem arcydziełem. Wiem, że teraz jest przestarzały, ale kiedy został wydany, nie przypominał niczego, co wcześniej widziałem lub grałem.

Otwarty świat był piękny i tajemniczy. Architektury obcych naprawdę dawały poczucie tajemnicy, którego kolejne gry nigdy nie były w stanie zapewnić (chociaż nadal kochałem Obliviona i Skyrima). Wszędzie kryły się małe historie i urywki i zawsze było tyle do zobaczenia i zrobienia.

Nie mam pojęcia, ile czasu spędziłem w Morrowind, a później w doskonałych dodatkach, ale świat i postacie zawsze sprawiały, że chciałem wracać po więcej.
BadgerOfDoom

Skrzynka odbiorcza również działa
Właśnie dotarło do mnie, że między Outrun 1 i 2 minęło 17 lat, a między 2 a teraz 19 lat. Czy kiedykolwiek pojawił się Outrun 3? Powinno być.
Zło Muminki

GC: W zależności od zliczonych wersji domowych istnieje do 10 różnych gier OutRun, ale żadna z nich nie została nazwana OutRun 3.

Jestem ogromnie rozczarowany wiadomością, że PlayStation VR2 nie będzie kompatybilne z oryginalnymi grami PlayStation VR. Wydawałoby się, że każda gra wymaga poprawki do nowych kontrolerów. Wydaje mi się to trochę leniwe. W innych wiadomościach mod VR jest już dostępny do oryginalnego Half-Life 2.
Sheel

GC: Wahalibyśmy się, zanim nazwalibyśmy jakiegokolwiek programistę leniwym, zwłaszcza w takiej sytuacji, gdy występują złożone problemy techniczne i niewielka baza użytkowników. Half-Life 2 jest przez fanów, którzy wykonują całą pracę za darmo.

Gorący temat w tym tygodniu
Po zeszły weekend Skrzynka odbiorcza o ulubionych grach fantasy w tym tygodniu zadaje podobne pytanie: jaka jest twoja ulubiona gra science-fiction?

Może to być licencjonowana gra, jeśli chcesz, ale spróbuj również dołączyć grę, która rozpoczęła się w grach wideo. Jak wielkim fanem science-fiction jesteś w ogóle i jak bardzo odróżniasz stosunkowo ugruntowane otoczenie od kosmicznej fantazji?

Czy uważasz, że obecnie jest za dużo lub za mało gier science fiction i jakiego rodzaju gier chciałbyś zobaczyć więcej, w tym określonych gatunków, takich jak symulatory walki w kosmosie i horror science fiction?

Wyślij swoje uwagi na adres: gamecentral@metro.co.uk

Mały druk
Nowe aktualizacje skrzynki odbiorczej pojawiają się każdego ranka w dni powszednie, a specjalne skrzynki na gorące tematy w weekendy. Listy czytelników są używane merytorycznie i mogą być edytowane pod względem długości i treści.

Możesz również przesłać własną funkcję czytelnika o długości od 500 do 600 słów w dowolnym momencie za pośrednictwem poczty e-mail lub naszej strony Prześlij materiały, która, jeśli zostanie użyta, zostanie wyświetlona w następnym dostępnym czasie weekendu.

Możesz również zostawić swoje komentarze poniżej i nie zapomnij Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ : Weekend Hot Topic: Najlepsze gry wideo fantasy

WIĘCEJ: Skrzynka odbiorcza gier: Overwatch 1 vs. Overwatch 2, powaga Resident Evil 4 i nowe pomysły Splatoon 3

WIĘCEJ: Skrzynka odbiorcza gier: Nintendo Direct vs. State of Play, zmiana nazwy Yakuza i sterowanie PSVR2

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby ułatwić przesyłanie listów ze skrzynki odbiorczej i funkcji czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, wystarczy skorzystać z naszej strony Prześlij materiały tutaj.

Więcej takich historii znajdziesz na naszej stronie o grach.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6327bf25b2924380a488ac8e58b109bb&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F09%2F19%2Fgames-inbox-will-call-of-duty-warzone-2-0-be-better-than-the-first-17402426%2F&c=6919784391996370238&mkt=fr-fr