Skórki Warzone, Cold War’s Scream i Donnie Darko są prawdziwe


Raven Software potwierdza, że ​​skórki Scream i Donnie Darko zostaną dodane do Call of Duty: Warzone i Cold War na tegoroczne wydarzenie The Haunting.

Wcześniej ujawnione skórki Call of Duty: Warzone i Black Ops Cold War Scream i Donnie Darko są prawdziwe i pojawią się w The Haunting w tym roku. Raven Software potwierdziło skórkę Call of Duty Scream wkrótce po wycieku kosmetyku Ghost Face w październiku. Raven potwierdził również, że przerażenia w grze rozpoczną się 19 października. W tym czasie krążyły pogłoski, że skórka Donnie Darko zostanie wydana podczas The Haunting 2021, ale deweloper nie potwierdził tego. Od tego czasu nie było zbyt wielu wiadomości o obchodach Halloween Call of Duty: Warzone i Black Ops Cold War w tym roku.

Wydarzenie Nawiedzone wcześniej wprowadziło do Call of Duty: Warzone nowe elementy kosmetyczne i tryby gry. Zombifikowani gracze zostali wskrzeszeni w Zombie Royale LTM w Warzone podczas pierwszego wydarzenia halloweenowego w Battle Royale. Zombifikowani gracze zyskali nadprzyrodzone zdolności, czyniąc napiętą bitwę royale jeszcze bardziej niebezpieczną. Raven Software dodało także alternatywne ciekawe miejsca do Verdansk i ograniczony czasowo tryb BR Trick-Or-Trios oraz inspirowane horrorem kosmetyki z Teksańskiej masakry piłą mechaniczną i piły. Wygląda na to, że twórcy Warzone i Black Ops z okresu zimnej wojny robią wszystko, co w ich mocy, aby wziąć udział w tegorocznym wydarzeniu.

Według Call of Duty obie skórki Scream i Donnie Darko są prawdziwe i będą dostępne podczas wydarzenia Nawiedzonego w Warzone i Black Ops Cold War od 19 października do 2 listopada. zostanie wydany, co pozwoli graczom Warzone i zimnej wojny na przebranie się za Ghostface przed styczniowym powrotem kinowej postaci, podczas gdy limitowany pakiet Donnie Darko zostanie wydany 24 października, wprowadzając Franka Królika do uniwersum Call of Duty. Oba zestawy zawierają wyznaczoną skórkę i dodatkowy ruch kończący inspirowany filmami i innymi epickimi przedmiotami.

Wraz z kosmetykami inspirowanymi filmami, Raven Software potwierdziło, że wydarzenie Nawiedzone w Call of Duty: Warzone i Black Ops Cold War przyniesie trzy nowe skórki Operatora w trzech zestawach, w tym skórki Necro Queen, Disciple of Mayhem i Lumens. które będą dostępne w tygodniu Halloween. The Haunting wprowadzi również do gry nowy tryb Call of Duty: Warzone, prawdopodobnie przerażający tryb Ghosts of Verdansk. Dodatki do Black Ops Cold War obejmują mapę Nuketown Halloween oraz trzy tryby gry, w tym Infected, Scream Deathmatch i Nuketown Halloween Prop Hunt.

Wydarzenie The Haunting, które odbędzie się 19 października 2021 r., zmieni Call of Duty, dodając nowe skórki, elementy kosmetyczne i funkcje do Warzone i Black Ops Cold War podczas obchodów Halloween. Wydarzenie jest jednak dostępne tylko przez ograniczony czas i zakończy się 2 listopada. Gracze muszą w tym miesiącu zalogować się do dowolnej gry, aby wziąć udział w uroczystości.

Na drugie święto Warzone w Warzone, Raven Software poszło na całość. Zarówno Battle Royale, jak i jego odpowiednik, Black Ops Cold War, otrzymają poważne aktualizacje, które mogą przestraszyć nieostrożnych graczy.

Call of Duty: Warzone to gra, w którą można grać na PS4, Xbox One i PC. Call of Duty: Black Ops Cold War jest dostępne na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox 360, Xbox One S i PC.

Źródła: Call of Duty, Call of Duty/Youtube

Source : https://itechbrand.com/cod-warzone-cold-wars-scream-donnie-darko-skins-are-real/