Skórki Messi, Pogba i Neymar Jr Modern Warfare 2 i Warzone 2 oficjalnie potwierdzone


Wyciekło, że najlepsi piłkarze Messi, Pogba i Neymar Jr. pojawią się w Modern Warfare 2 i Warzone 2, a ich debiut został oficjalnie potwierdzony przez Activision.


Call of Duty zawiera wiele dziwnych i wspaniałych crossoverów od Modern Warfare 2019, przynosząc bohaterów akcji, takich jak John McClane, złoczyńców grozy, takich jak Ghostface, a nawet Snoop Dogg.

Wraz z rozpoczęciem Mistrzostw Świata wkrótce po Modern Warfare 2 i Warzone 2 Season 1 w listopadzie, Activision oficjalnie potwierdziło, że ikony piłki nożnej Messi, Pogba i Neymar Jr. są w drodze do obu gier i CoD Mobile.

Call of Duty napisało na Twitterze 4 listopada, że ​​Paul Pogba, Neymar Jr. i Messi „przygotowują się do nowego typu gry”, potwierdzając ich przybycie do Warzone 2, Modern Warfare 2 i CoD Mobile.

Sami gracze napisali następnie na Twitterze swoje przybycie, a Neymar powiedział: „Każda drużyna potrzebuje napastnika. Idę do Call of Duty!”

Znany informator TheGhostofHope twierdził w październiku, że Modern Warfare 2 przyniesie operatorów o nazwie Messi, Neymar i Pogba, a następnie eksploracja danych dała pierwsze spojrzenie na to, jak będzie wyglądać kilka z tych skórek.

Według tego przecieku nie będą biegać w pasach piłkarskich, zamiast tego będą nosić sprzęt wojskowy, więc nie powinno to zbytnio łamać immersję.

Oczekiwana data premiery skórek Messi, Pogba i Neymar dla MW2 i Warzone 2

Nie ma oficjalnej daty premiery skórek Messi, Pogba i Neymar Jr dla Modern Warfare 2 i Warzone 2, ale spodziewamy się, że ich przybycie zbiegnie się z Mistrzostwami Świata w 2022 roku 20 listopada.

Ale mogą przybyć kilka dni przed lub po, a może nie wszystkie na raz. Będziemy Cię informować, gdy dowiemy się więcej.

Jak spodziewamy się uzyskać Messiego, Pogbę i Neymara w Modern Warfare 2 i Warzone 2?

Activision nie ujawniło jeszcze, w jaki sposób gracze otrzymają skórki Messi, Pogba i Neymar Jr w Modern Warfare 2 i Warzone 2, ale będą prawdopodobnie trafił do sklepu w grze podobny do wszystkich innych zwrotnic.

Te skórki do współpracy zwykle są dostarczane w osobnym zestawie, kosztują 2400 punktów CoD (około 20 USD lub 17 GBP), ale podobnie jak w przypadku pakietu CODE Protector Pack, być może trzeba je kupić bezpośrednio, bez używania punktów CoD.

Z pewnością przekażemy wam aktualne informacje, gdy dowiemy się, ile będą kosztować te skórki piłkarskie i jakie inne przedmioty w grze zostaną uwzględnione.


Aby uzyskać więcej informacji na temat Modern Warfare 2 w międzyczasie, sprawdź, jak szybko awansować i odblokować ulubioną przez fanów siatkę Blue Dot.

Źródło obrazu: ActivisionŹródło : https://charlieintel.com/modern-warfare-2-warzone-2-messi-pogba-neymar-jr-skins/208997/