Skórka Warzone 2 „Evil Groot” powraca i terroryzuje graczy Modern Warfare 3.

Powrót skóry Groota w Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 wskrzesił skórę słynnego „Złego Groota”, aby terroryzować bazę graczy. Właściwie nazywany „Gaia”, nikczemny Groot był skórką wprowadzoną w Warzone 2 i Modern Warfare 2 na początku tego roku i natychmiast wzbudził gniew graczy Call of Duty.

Skórkę Groota naprawdę trudno było dostrzec na niektórych mapach, czasami nazywano ją „dosłownie niemożliwą do zobaczenia” i zasadniczo postrzegano ją jako wskrzeszenie niesławnej skórki „Roze” Warzone. Teraz Evil Groot przeniósł swoje okropne efekty wizualne z Warzone 2 i Modern Warfare 2 aż do Modern Warfare 3, ku wielkiemu przerażeniu całej bazy graczy Call of Duty.

Reakcje graczy

Tuż poniżej możesz zobaczyć post na Reddicie, w którym kpi z decyzji Sledgehammer Games o przeniesieniu skórek z dwóch starych gier do nowej strzelanki. Dodatkowo Evil Groot nawiedzał Modern Warfare 3 zaraz po premierze.

Groot’s Curse zostało już oficjalnie przeniesione do MWIII, a od r/ModernWarfareIII nie minął nawet dzień. Jeśli chcesz naprawdę dobrego przykładu tego, jak trudno jest zobaczyć Evil Groota, spójrz dalej niż poniższy post. Postać z pewnością jest martwa, ale postawiona na brudnej podłodze mapy wieloosobowej jest prawie nie do odróżnienia, co w grze, w której ułamek sekundy może decydować o życiu lub śmierci, stanowi duży problem. Poważnie, zdejmij tę skórę teraz, to wystarczy w przypadku tego systemu pay to win.

Skórka „Evil Groot” została już osłabiona w przeszłości, ale niestety wydaje się, że czujące drzewo nadal powoduje szkody – zarówno w Warzone, jak i teraz w Modern Warfare 3.

Sprawdź nasz przewodnik po przepustce bojowej Modern Warfare 3, aby dowiedzieć się, co możesz obecnie zarobić w nowej grze.

Źródło: www.bing.com