Skórka „Groot” Warzone już sieje spustoszenie w Call of Duty Modern Warfare 3

Problemy ze skórką Call of Duty Modern Warfare 3 Gaia

Call of Duty Modern Warfare 3 to pierwsza gra z długoletniej serii strzelanek, która zawiera elementy kosmetyczne z poprzedniej gry. Oznacza to dalsze korzystanie z wirtualnych przedmiotów zakupionych przez graczy. Jednak na polu bitwy stwarza to pewne problemy.

Skórka Gaia z Warzone i Modern Warfare 2, nazywana przez społeczność „Groot” ze względu na swoje pokręcone korzenie podobne do superbohatera Marvela, stała się integralną częścią sezonu 6. Gracze szybko nazywali Gaię „płatną-do- wygrać” ze względu na trudność w wykryciu go w grze.

Trudność w dostrzeżeniu skóry Gai

Activision niedawno ulepszyło skórkę Gaia, aby poprawić jej widoczność, ale w Modern Warfare 3 gracze zachowali wszystkie elementy kosmetyczne z Warzone i Modern Warfare 2, w tym Gaię. Być może jeszcze trudniej jest dostrzec tę skórkę w trybie wieloosobowym, zwłaszcza na mapach Posiadłość i Pustkowie. Głównym problemem Gai jest to, że tułów jest prawie całkowicie przezroczysty, a jego ciemny kolor sprawia, że ​​jest prawie niewykrywalny.

W grze tak szybkiej jak Modern Warfare 3 zdobycie przewagi nad przeciwnikiem jest kluczowe. Skórka Gaia oferuje pod tym względem znaczną przewagę do tego stopnia, że ​​wielu graczy prosiło o jej zmianę, nazywając ją „płatną, aby wygrać” i „dosłownie niewidoczną”.

Konieczność modyfikacji skórki Gaia

Skórka Gaia przypomina kontrowersje wokół skórki Roze z Call of Duty, która była całkowicie czarna i bardzo trudna do zauważenia w zacienionych obszarach. Podczas gdy gracze czekają na reakcję Activision, istnieje nadzieja, że ​​wprowadzona zostanie zmiana poprawiająca widoczność skórki Gaia.

Problemy z uruchomieniem Call of Duty Modern Warfare 3

Po powszechnej krytyce kampanii dla jednego gracza w Modern Warfare 3 firma Activision została zmuszona do usunięcia z gry kilku map do trybu wieloosobowego ze względu na powodujące spustoszenie punkty odradzania. Po pierwszym weekendzie sprzedaży karty te w niektórych trybach nadal nie są dostępne w rotacji. Pomimo tych problemów gracze mogą zapoznać się z przewodnikiem ładowania Modern Warfare 3 IGN, aby zoptymalizować swoje wrażenia z gry.

Źródło: www.bing.com