Skórka „Groot” Warzone już powoduje chaos w Call of Duty Modern Warfare 3

Skandal skórny Gai w Call of Duty Modern Warfare 3

Problemy ze skórą Gai

Call of Duty Modern Warfare 3 to pierwsza gra z serii strzelanek, która kontynuuje wykorzystanie przedmiotów kosmetycznych z poprzedniej gry. Chociaż na papierze wygląda to dobrze i oznacza ciągłe korzystanie z wirtualnych przedmiotów zakupionych przez graczy, na polu bitwy stwarza to pewne problemy. Skórka Operatora Gaia w Warzone i Modern Warfare 2, nazywana przez społeczność „Groot” ze względu na swoje pokręcone korzenie podobne do superbohatera Marvela, wprowadzona jako część karnetu bojowego premium na sezon 6. Fani szybko oznaczyli Gaię jako płatną -wygrać ze względu na to, jak trudno jest być widocznym w grze.

W zeszłym miesiącu Activision dostosowało skórkę Gai, aby poprawić jej widoczność, rozpoznając przy tym problem. Jednak teraz, gdy Modern Warfare 3 jest już dostępny, gracze przenieśli wszystkie swoje przedmioty kosmetyczne z Warzone i Modern Warfare 2, w tym Gaię, a skórkę „Groot” być może jeszcze trudniej jest dostrzec w trybie wieloosobowym, zwłaszcza na kartach Posiadłości i Wasteland.

Niewidzialność Gai

Dużym problemem Gai jest to, że tułów jest prawie całkowicie przezroczysty, a jego ciemny kolor pomaga wtopić się w tło. W grze tak szybkiej jak Modern Warfare 3 przejęcie inicjatywy nad przeciwnikiem jest niezbędne do wygrania konfrontacji. Gaia z pewnością w tym pomaga.

Gracze wyrazili swoją frustrację, wzywając do zmiany skóry Gai, aby poprawić jej widoczność i prosząc o jej usunięcie. Niektórzy nawet udostępnili zrzuty ekranu pokazujące, jak trudno jest zobaczyć Gaię w Modern Warfare 3.

Niezadowolenie graczy

Skórka Gaia przywołuje wspomnienia kontrowersyjnej skórki Roze z Call of Duty, która wywołała kontrowersje, ponieważ była całkowicie czarna i niezwykle trudna do dostrzeżenia w zacienionych obszarach. Choć Activision nie wypowiedziało się jeszcze na ten temat, jest nadzieja na zmianę, która poprawi widoczność Gai. W międzyczasie koniecznie sprawdź te zakamarki.

Trudna premiera Modern Warfare 3

Premiera Modern Warfare 3 była trudna. Po otrzymaniu negatywnych recenzji swojej kampanii dla jednego gracza, Activision było zmuszone usunąć z gry kilka map dla wielu graczy ze względu na powodujące spustoszenie punkty odradzania. Po pierwszym weekendzie sprzedaży te karty nadal nie są dostępne w rotacji dla niektórych trybów gry. Ogólnie rzecz biorąc, gra miała problemy z graczami, ale mimo to pozostaje popularna.

Źródło: www.bing.com