Shroud uważa, że ​​DMZ może powstrzymywać Warzone 2


Wprowadzenie Warzone 2 do serii CoD przyniosło wiele nowych funkcji do popularnego battle royale. W szczególności jego tryb DMZ wyróżnia się unikalnym rodzajem doświadczenia, jakie zapewnia graczom w porównaniu z tradycyjnymi rodzajami meczów.

TERAZ PRZECZYTAJ: Forget Gun Game, społeczność MW2 nie może się doczekać powrotu Infected

Jednak nie wszyscy są zadowoleni z nowego trybu ekstrakcji, ponieważ większość graczy uważa, że ​​wciąż ma wiele niedociągnięć, które należy naprawić. Niestety wygląda na to, że Shroud, legenda CS:GO i popularny twórca treści, podziela to samo negatywne zdanie.

Jego niezadowolenie zostało dodatkowo potwierdzone przez jego niedawną transmisję na żywo, w której stwierdził, że połączony system między Warzone 2 i DMZ utrudnia obu trybom osiągnięcie pełnego potencjału.

Opierając się na klipie zaczerpniętym z jego strumienia z 23 stycznia, Shroud zauważył, co następuje w odniesieniu do systemu wzajemnego postępu CoD: „To, co próbują zrobić, a wiele gier próbuje to zrobić, to próba stworzenia tego ekosystem w ramach własnej gry, w której wszystko przynosi sobie nawzajem korzyści”.

TERAZ PRZECZYTAJ: Społeczność MW2 desperacko błaga o nowe mapy w sezonie 2, ale nadzieja znika

Chociaż Shroud uważa, że ​​ta funkcja jest ważna w pewnym sensie, Shroud nie uważa, że ​​​​jest to tak ważne, patrząc na szerszy obraz. „Problem z Call of Duty próbującym stworzyć strzelankę typu looter z ekstrakcją DMZ polega na tym, że wciąż próbują powiązać się z systemem” – dodał dalej.

Wygląda na to, że Shroud nie sądzi, że DMZ lub Warzone 2 poprawią się w najbliższym czasie, ponieważ „tak długo, jak będą wiązać się z tym systemem, zawsze będzie źle”. Biorąc pod uwagę, że cross-progresja jest od dawna zintegrowana z ekosystemem CoD, twórcy prawdopodobnie nie zmienią swojej formuły w najbliższej przyszłości.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63d04e048fa24c5385abc3b107fd4402&url=https%3A%2F%2Fwww.videogamer.com%2Fnews%2Fshroud-thinks-dmz-could-be-holding-warzone-2-back%2F&c=9333147670374680364&mkt=fr-fr