Sezon 6 Warzone będzie ostatnim sezonem osadzonym w Verdansk


Raven Software potwierdziło, że sezon 6 z Call Of Duty: Warzone będzie ostatnim w Verdansk.

W nowym filmie opublikowanym na Twitterze przez CharlieIntel – jak zauważył VGCStrefa wojnyDyrektor kreatywny Amos Hodge ogłosił, że „sezon 6 będzie naszym ostatnim razem w Verdansk” i przywróci klasyczny Gułag, a także kilka nowych aktualizacji map, gdy zostanie wydany.

Verdansk był główną mapą od Call Of Duty: Warzone od czasu premiery gry w marcu 2020 r. W ciągu ostatniego roku mapa otrzymała szereg aktualizacji w ciągu wielu sezonów, aby była ciekawa, a także będzie podlegać dalszym zmianom w sezonie 6.

Call Of Duty: Warzone Sezon 6, którego premiera zaplanowana jest dzisiaj (7 października) na PC i konsole, doda nowy „odwrócony” wygląd do Verdansk, trzy nowe mapy dla wielu graczy, a także finał do Zombies.

W sezonie 6 Strefa wojny wprowadzi nowe halloweenowe crossoverowe wydarzenie z kultowym zamaskowanym zabójcą „Ghostface” z Krzyk. Postać horroru nie została jeszcze oficjalnie wprowadzona przez Activision, ale wydaje się, że pojawia się losowo w grze dla niektórych graczy.

Oczekuje się, że Ghostface będzie oficjalnie dostępny w październiku, jako część Call of Duty następna impreza Halloweenowa, podobno nazywana „All Hallow’s Eve”.

Tymczasem przed premierą Call Of Duty: Straż przedniakomuś udało się zdobyć działo StG 44 z gry do pracy w Strefa wojny. Podczas testów StG nadawał się tylko do prywatnych meczów i nie miał inspekcji broni, ale działał.

Z innych wiadomości, gra Red Light, Green Light od Netflixa Gra w kalmary jest teraz grywalna w rzeczywistości wirtualnej.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=BB264DBEEDBA422F99514BEB70394BBE&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_asia%2Fnews%2Fgaming-news%2Fcall-of-duty-warzone-season-6-will-be-the-last-season-set-in-verdansk-3065559&c=2577795750706823091&mkt=fr-fr