Sezon 5 Warzone przywróci czterech klasycznych złoczyńców Call of Duty


Activision potwierdziło datę premiery 5 sezonu Warzone x Vanguard, który przywróci niektórych z najbardziej kultowych złoczyńców w historii Call of Duty.

Nowa aktualizacja zawartości będzie ostatnim sezonem zarówno Call of Duty: Warzone, jak i Vanguard przed wydaniem Modern Warfare 2 i Warzone 2 jeszcze w tym roku. Po aktualizacji obu tytułów, Call of Duty Season 5: Last Stand będzie dostępny od 24 sierpnia o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Jak wyszczególniono w oficjalnym harmonogramie sezonu 5, jest mnóstwo nowej zawartości, która z hukiem zakończy fabułę Vanguard. Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym graczem Warzone, zagorzałym fanem gry wieloosobowej Vanguard, czy profesjonalistą Zombies, w nadchodzącym sezonie każdy znajdzie coś dla siebie.

DUALSHOCKERS WIDEO DNIA

Ale oprócz nowej broni, map, trybów i nie tylko, największym wnioskiem z ogłoszenia sezonu 5 jest powrót czterech klasycznych złoczyńców Call of Duty. Powrót z oryginalnego Modern Warfare to Khaled Al-Asadjak również Raul Menendez z Black Ops 2, Gabriel Rorke z Duchów i On „Serafin” Zhen-Zhen z Black Ops 3.

Wszyscy czterej powracający złoczyńcy będą grywalnymi operatorami zarówno w Call of Duty Warzone, jak i Vanguard, ale tylko dwóch będzie dostępnych na początku sezonu 5. Gracze będą mogli zdobyć Raula Menendeza i Khaleda Al-Asada od 24 sierpnia, a następnie wydanie Seraph i Rorke w aktualizacji śródsezonowej, która obecnie nie ma potwierdzonej daty premiery.

Złoczyńcy nie są jedyną powracającą funkcją w sezonie 5, jest też mnóstwo nowych broni, a niektóre powracają z poprzednich tytułów. W dniu premiery dostępny będzie karabin energetyczny EX1, pistolet maszynowy RA 225 i rewolwer Valaois. Następnie w ramach aktualizacji śródsezonowej fani będą mogli zdobyć BP5D i Lienna 57.

Są też nowe funkcje w Warzone, nowe mapy do trybu wieloosobowego, tryby, zestawy i nowa mapa Zombie oparta na rundach. Odwiedź oficjalną stronę Call of Duty, aby zapoznać się z pełną mapą drogową sezonu 5.Źródło : https://www.dualshockers.com/season-5-of-warzone-will-bring-back-four-classic-call-of-duty-villains/