Nowy utwór DJ Olivera Heldensa na oficjalnej mapie Vondel w Warzone – Sezon 4 już tu!

Sezon 4 gry Call of Duty: Warzone rozpoczął się od nowego utworu DJ Olivera Heldensa, The Sound of Vondel. Utwór ten jest oficjalnym hymnem nowej mapy Vondel w Warzone. Mapa ta została zaprojektowana z myślą o trybach Resurgence, DMZ i Lockdown Warzone. The Sound of Vondel można teraz usłyszeć w grze na wszystkich platformach.

Oliver Heldens, znany fan gry Call of Duty, powiedział, że inspirował się nią już od czasów Call Of Duty: Modern Warfare 2. Dlatego też stworzenie oficjalnej muzyki dla nowej mapy Vondel w Warzone było dla niego ogromnym zaszczytem. Michelle Bresaw, wiceprezes Activision i szefowa usług na żywo, opisała tę współpracę jako „świętowanie tego, co jest możliwe, gdy zderzają się branże gier i muzyki”.

Jeśli chodzi o mapę, Vondel jest zoptymalizowany pod kątem maksymalnie 18 operatorów dla DMZ i 72 operatorów dla trybów gry Resurgence. Dla graczy przygotowujących się do gry na mapie Heldens poleca bieganie z karabinem szturmowym razem z karabinem snajperskim, obecnie TAQ-56 (Scar) i Intervention lub SPX-80. Taktyka: Granat ogłuszający. Zabójcze: Mina zbliżeniowa lub Granat odłamkowy. Umiejętności: Overkill, Oddział Bombowy, Szybkie Ręce, Duch.

Jeśli chcesz zagrać na nowej mapie, zapoznaj się z Assault on Vondel, które rozpoczyna się dzisiaj na wszystkich platformach wraz z nową Call of Duty: Warzone aktualizacja. Inne dodatki obejmują sześć nowych map dla wielu graczy, a także trzy nowe bronie – karabin szturmowy Tempus Razorback, pistolet maszynowy ISO 45 i broń do walki wręcz Tonfa.

Źródło: Activision Blizzard.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=648bec8c8a2f4086851c03543ffdf843&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_asia%2Fnews%2Fgaming-news%2Fwarzone-season-4-launches-with-new-dance-track-from-oliver-heldens-3456725&c=6981951886916445566&mkt=fr-fr.