Problemy z serwerami w grach Call of Duty – Aktualizacja.


Serwery Call of Duty Modern Warfare 2 i Warzone 2 niedostępne – Problem z połączeniem i awarie serwerów

Jeżeli masz problemy z połączeniem zarówno z Call of Duty: Modern Warfare 2, jak i Warzone 2, to nie jesteś sam. Wielu graczy z obu gier zgłosiło problem z serwerami MW2 i WZ2, który dotknął graczy 6 czerwca.

Aktualizacja: Witryna wsparcia Activision informuje, że Modern Warfare 2 i Warzone 2 są teraz ponownie online.

Na subreddicie poświęconym Modern Warfare 2 wielu graczy donosi o awariach serwerów i tym, że dobieranie graczy w trybie wieloosobowym po prostu nie działa. Wyszukiwanie gry trwa w nieskończoność, a lobby są tylko do połowy pełne.

Podobne problemy zdają się występować również w Warzone 2. Gracze zgłaszają trudności z połączeniem się z serwerem.

Wykrywacz problemów Call of Duty, zwykle niezawodne źródło informacji, również zanotował ogromny wzrost raportów w ciągu ostatniej godziny. Na oficjalnym koncie Activision na Twitterze nie potwierdzono jeszcze przerw w działaniu, jednak oficjalna strona wskazuje na problemy z działaniem obu gier na wszystkich platformach.

Jak zawsze, gdy będziemy mieć więcej informacji na temat sytuacji, zaktualizujemy ten artykuł jak najszybciej. Aby uzyskać najnowsze informacje dotyczące dzisiejszej awarii serwera, odświeżaj ten artykuł regularnie.

Źródło: mp1st.com.

Źródło: [http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64800f02bf7241b1b4cf7cda166d7eb4&url=https%3A%2F%2Fmp1st.com%2Fnews%2Fcall-of-duty-modern-warfare-2-and-warzone-2-servers-down-and-having-connection-issues-this-june-6&c=1005275752351790122&mkt=fr-fr].