Serum Rage w CoD: Warzone – jak to działa i gdzie je znaleźć


Call of Duty: Warzone to gra zasobów. Kiedy gracze po raz pierwszy lądują na mapie, muszą jak najlepiej wykorzystać swoją sytuację. W niektórych meczach będziesz mieć dostęp do świetnych łupów, co ułatwi ci przedostanie się do ostatnich bezpiecznych stref, ale nie zawsze możesz mieć to samo szczęście.

Oprócz broni i zbroi gracze mogą również znaleźć ulepszenia polowe podczas grabieży. Ulepszenia polowe można uznać za wzmocnienia i mogą one całkowicie zmienić sposób, w jaki prowadzisz grę. Ulepszenie Pola Serum Gniewu zostało dodane do Strefa wojny w sezonie piątym i zachęca do rozgrywki w zwarciu.

Jak działa serum Rage? Strefa wojny?

Gracze, którzy korzystają z ulepszenia pola serum gniewu, zyskują „zwiększony dystans doskoku, większe obrażenia w walce wręcz i zwiększoną moc ogłuszenia podczas używania broni do walki wręcz lub pięści”. Gracze będą hałasować podczas poruszania się w zamian za wszystkie wzmocnienia i otrzymają dodatkowy odrzut po ogłuszeniu.

Aby w pełni wykorzystać Serum Gniewu, powinieneś rozważyć zakup granatów ogłuszających i tarczy zamieszek. Granaty ogłuszające ułatwią zmniejszenie dystansu między wrogim graczem, a Tarcza Riot zapewni ci przetrwanie.

Gdzie mogę znaleźć Serum Rage w Strefa wojny?

Rage Serum można znaleźć w skrzynkach z zaopatrzeniem, co oznacza, że ​​będzie spora szansa, że ​​znajdziesz je podczas grabieży.

Kiedy należy stosować Rage Serum w? Strefa wojny?

Możesz ulec pokusie, aby użyć Serum Gniewu, gdy tylko znajdziesz je w Strefa wojny, ale będzie miejsce i czas. Biorąc pod uwagę, że premie do statystyk z Serum trwają tylko przez 40 sekund, powinieneś użyć go przed rozpoczęciem walki w zwarciu. Chwyć go za pomocą skrótu klawiszowego ulepszenia polowego i szarżuj na wroga.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630a940bd2144fdeba1b0a11b5bd7a23&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Frage-serum-in-cod-warzone-how-does-it-work-and-where-to-find-it&c=4622812569316242400&mkt=fr-fr