Search and Confiction Contract Warzone 2 Szczegóły


W Call of Duty: Warzone 2.0 gracze mogą wypełnić nowy kontrakt na poszukiwanie i zajęcie.

Sezon 2 Warzone 2 przywrócił do gry ulubiony przez fanów tryb Resurgence. Wraz z nową mapą, Ashika Island, tryb oferuje teraz graczom możliwość zdobycia dodatkowych nagród. Funkcja przywracania honoru daje graczom gotówkę, UAV i 50-metrowy impuls radaru, jeśli wrócą do miejsca, w którym zginęli oni lub ich koledzy z drużyny.

Gracze mogą również wykonać kontrakt przeszukania i przejęcia na wyspie Ashika, aby zdobyć jeszcze więcej gotówki i PD.

Kontrakt na poszukiwanie i zajęcie jest oznaczony na mapie ikoną kłódki. Gracze muszą udać się do losowej lokalizacji, aby rozpocząć kontrakt.

Kontrakt będzie wymagał od graczy odzyskania pojazdu, łodzi lub SUV-a, w innym miejscu na mapie. Gdy gracze dotrą do nowego miejsca, będą musieli odeprzeć wrogie SI, aby odzyskać pojazd.

Pojawi się kolejny punkt na mapie, oznaczający miejsce zrzutu zasobu. Gracze muszą prowadzić pojazd do miejsca docelowego. Jeśli pomyślnie dostarczą pojazd, umowa jest zakończona.

Ukończenie trzech kontraktów poszukiwania i przejęcia jest również zadaniem w wydarzeniu Ścieżka Ronina. Gracze, którzy ukończą wszystkie siedem wyzwań, otrzymają funkcjonalną broń kuszy.

Źródło : https://www.dbltap.com/posts/search-and-seizure-contract-warzone-2-detailed-01gtm5fxgnay