Schematy broni Modern Warfare „płatne, by wygrać” w Warzone zadają jeszcze więcej obrażeń


Jeśli szukasz zwycięstwa w 5 sezonie Warzone, najlepsze ustawienia dźwięku są niezbędne. Od słyszenia kroków wroga po ważne sygnały dźwiękowe — oto wszystko, czego potrzebujesz, aby zmaksymalizować słyszenie w grze.

Podczas gdy umiejętności strzeleckie i świadomość są kluczowe, dźwięk może być po prostu najważniejszą rzeczą w Warzone. Gdy twoje życie jest na szali i zwycięstwo w zasięgu wzroku, słyszenie kroków wroga, tłuczonego okna lub otwierających się drzwi może naprawdę zadecydować o wygranej lub przegranej.

Niestety, Warzone było nękane poważnymi problemami z dźwiękiem, które trwają aż do piątego sezonu Warzone. Słyszenie przeciwników może być trudne, narażając cię na atak z ukrycia, który może zakończyć mecz.

Chociaż problemy z dźwiękiem mogą trwać, nadal możesz dać sobie najlepszą szansę na usłyszenie ruchów wroga, korzystając z najlepszych ustawień dźwięku Warzone, a my mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby poprawić twoje umiejętności słuchania.

Najlepsze ustawienia dźwięku Warzone

Aby mieć pewność, że z dźwięku Warzone uzyskasz maksymalną świadomość przestrzenną, powinieneś spróbować użyć słuchawek zamiast telewizora lub głośników monitora — nawet tania para słuchawek będzie lepsza.

Oto najlepsze ustawienia, dzięki którym usłyszysz kroki w 5 sezonie Warzone:

Wolumeny

  • Miks audio: Wzmocnij wysoki
  • Głośność: 85%
  • Głośność muzyki: 0%
  • Głośność dialogu: 100%
  • Objętość efektów: 100%

Chat głosowy

  • Chat głosowy: Włączony
  • Otwórz próg nagrywania mikrofonu: 3.16
  • Głośność czatu głosowego: 150,00
  • Głośność mikrofonu: 120,00
  • Efekt czatu głosowego: Bez efektu
Wzmocnij ustawienia dźwięku High w Warzone

Większość konkurencyjnych graczy, niezależnie od tego, czy są to profesjonaliści, czy twórcy treści, zgadza się, że Wzmocnij wysoki to jedno z najlepszych ustawień dźwięku w Warzone. Odgłosy kroków, które są zdecydowanie najważniejszym szczegółem, którego należy nasłuchiwać, mają wysoką częstotliwość.

Eksplozje i odległe strzały mają niską częstotliwość, więc Boost High wzmocni odgłosy kroków nad wszystkim innym.

Ponieważ słyszenie kroków jest kluczem do przetrwania w Warzone, zdecydowanie zalecamy wzmocnienie ich, nawet jeśli nie uzyskasz pełnego wpływu efektów dźwiękowych eksplozji i serii zabójstw.

Przechowuj POI w Warzone Fortune's Keep

Chociaż niektórzy gracze są zadowoleni ze słuchania ścieżki dźwiękowej Warzone, zalecamy ustawienie Głośność muzyki do 0. Sprawi to, że wszystko będzie mniej dramatyczne, ale będziesz mógł lepiej słyszeć podkradających się wrogów.

Stamtąd wszystko zależy od osobistych preferencji. Możesz wybrać dowolny Master Volume, który najbardziej Ci odpowiada, i utrzymuj efekty i głośność dialogów na wysokim poziomie aby mieć pewność, że doskonale słyszysz swoje otoczenie.

Helikopter wdrożeniowy może być szczególnie głośny, więc możesz: naciśnij F10, aby wyciszyć wszystkie dźwięki w grze w początkowej fazie rozmieszczania. Dzięki temu możesz słyszeć znajomych na Discord, TeamSpeak lub Xbox Party Chat.

Profit wysokiego alarmu w Call of Duty Warzone

Jak przeciwdziałać Dead Silence w Warzone

Jeśli napotkasz graczy korzystających z Dead Silence, możesz wyposażyć się w profit Wysoki alarm usłyszeć kroki tych wrogów. Zapewni to, że nie będą w stanie Cię zaskoczyć i uzupełnia ustawienia audio w tym przewodniku.

Ulepszenie Dead Silence Field pozwala ukryć kroki przed wrogami, ale zostało znacznie osłabione wraz z aktualizacją Warzone Pacific Season 1, ponieważ gracze uznali, że działa zbyt dobrze.


Aby uzyskać więcej wskazówek, sprawdź najlepsze ustawienia kontrolera i komputera w grze Warzone Pacific Season 5.

Źródło obrazu: ActivisionŹródło : https://charlieintel.com/warzones-pay-to-win-modern-warfare-weapon-blueprints-deal-even-more-damage/197842/