Rozwiązano zagadkę trybu plądrowania Warzone

Cotygodniowa aktualizacja playlisty Warzone

W każdy czwartek Warzone oferuje aktualizację playlisty z rotacją różnych trybów gry, wielkości drużyn i map. Być może zastanawiasz się, czy tym razem na liście znajdzie się Plunder. Zobaczmy, czy ten tryb gry jest nadal dostępny w Warzone

Kult grabieży

Przez lata Warzone eksperymentował z kilkoma ograniczonymi trybami gry, ale żaden nie wywołał tyle emocji co Plunder. Ten tryb gry stanowi wyjątkową odmianę tradycyjnej formuły Battle Royale. Plunder cieszy się rzeszą zagorzałych fanów. Zamiast walczyć o przetrwanie jako ostatnia drużyna, w Plunder drużyny rywalizują o zebranie dwóch milionów dolarów w gotówce w krótkim 15-minutowym meczu z nieograniczoną liczbą przeniesień. Gracze pojawiają się z własnym sprzętem, a mapa nie kurczy się pod wpływem gazu, co oznacza, że ​​użytkownicy darmowej gry Warzone, którzy nie kupili Modern Warfare 3, mogą skorzystać z tego trybu, aby ulepszyć swoją broń. Szybkie mecze odzwierciedlają popularność innych trybów i map Warzone, takich jak Fortune’s Keep. Plunder przemawia także do fanów, którzy są zmęczeni koniecznością używania tej samej metabroni do wygrywania na najwyższym poziomie i zamiast tego szukają nieformalnych wrażeń.

Teraz, gdy omówiliśmy zalety Grabieży, zobaczmy, czy ten tryb jest nadal dostępny w Warzone.

Najnowsze aktualizacje

Zgodnie z aktualizacją playlisty z 4 stycznia, Plunder nie jest dostępny w Warzone. Lockdown zastąpił Plunder, ale twórcy nie ujawnili, czy planują dodać ten tryb gry w kolejnej aktualizacji zaplanowanej na 11 stycznia. Jednakże wówczas poinformujemy, czy ten popularny tryb gry powróci długo oczekiwany. W międzyczasie gracze mogą wypróbować Lockdown, połączenie Warzone i Hardpoint.

Źródło: dotesports.com