Rozpoczęcie wstępnej rejestracji Call of Duty: Warzone Mobile na Androidzie z bonusami


Fani mogą wstępnie zarejestrować się na Call of Duty: Warzone Mobile na Androida za pośrednictwem Sklepu Google Play.

Jest więcej niż jeden Call of Duty gra, która wkrótce stanie się gorąca. TAk, Call of Duty: Modern Warfare II ma się rozpocząć 27 października, ale Call of Duty: Warzone Mobile jest również tuż za rogiem.

Według Activision, Call of Duty: Warzone Mobile zapoczątkuje „najwyższej jakości wrażenia z gry mobilnej Battle Royale” z epicką walką Warzone w strzelaninie, ruchu i pojazdach. Wersja mobilna osadzona jest w kultowym Verdansk z maksymalnie 120 graczami na żywo na mecz.

Call of Duty: Warzone Mobile zapewnia autentyczną rozgrywkę Call of Duty na urządzeniach mobilnych z pierwszorzędną grafiką i intuicyjnym sterowaniem. Stworzony dla graczy mobilnych, wszystko, od ruchu, celowania i obsługi broni po fizykę, animacje i dźwięk, zostało zoptymalizowane” – obiecuje firma.

Karnet bojowy

Call of Duty: Warzone Mobile pozwala graczom rozwijać swoją przepustkę bojową przez Call of Duty: Modern Warfare II oraz Call of Duty: Warzone 2.0. Będziesz także udostępniać listę znajomych na różnych platformach, co ułatwi rozmieszczenie ze swoją ulubioną drużyną od razu po premierze.

Call of Duty: Warzone Mobile Shared Battle Pass

Premie za rejestrację wstępną

Fani, którzy dokonają wstępnej rejestracji, mogą kwalifikować się do wielu bonusów po uruchomieniu gry. Oto nagrody w oparciu o liczbę graczy, którzy zarejestrują się przed premierą:

  • 15 milionów rejestracji wstępnych: zdobądź bronie schematów M4 – Archfiend i X12 – Prince of Hell
  • 25 milionów rejestracji wstępnych: Tajemnicza nagroda

Rejestracja wstępna jest już dostępna na Androidzie przez Google Play. Gra jest darmowa. Premiera ma nastąpić na urządzeniach z Androidem i iOS w 2023 roku.

Tagi: Activision, seria Call of Duty, Call of Duty Mobile, Call of Duty Mobile Android, Call of Duty: Warzone Mobile, FPS, darmowe gry, gry wieloosobowe

Game Freaks 365 uczestniczy w programach partnerskich, aby pomóc pokryć koszty hostingu i inne wydatki operacyjne. Możemy otrzymać niewielki procent sprzedaży z linków afiliacyjnych.
Źródło : https://gamefreaks365.com/call-of-duty-warzone-mobile-pre-registration-opens-on-android-with-bonuses/