Rozpoczął się szósty sezon Warzone i będzie ostatnim na Verdansk


Rozpoczął się szósty sezon Call of Duty Warzone i jest to ostatni sezon, który odbędzie się na mapie Verdansk.

Ta wiadomość przychodzi w drodze CharlieIntel na Twitterze, jak zgłoszono przez Kronika gier wideo, który opublikował na Twitterze krótki klip, w którym autor Raven Software potwierdza, że ​​sezon 6 będzie ostatnim dla Verdansk. Powiedzieli, że aby uczcić ostatni sezon, na mapę powróci również oryginalny gułag prysznicowy.

Sezon 6 to duża zmiana w układzie mapy Verdansk dzięki pewnym ładunkom wybuchowym, które „wywołały niszczycielskie zdarzenie sejsmiczne”. Verdansk jest teraz pokryty szczelinami i pęknięciami, które przechodzą przez Stadion i Śródmieście. Te pęknięcia nie tylko zapewniają graczom nowe poziomy wzniesienia, ale prowadzą również do nowo odkrytych bunkrów z czasów II wojny światowej.

Te bunkry działają jak system podziemnych przejść i chociaż mogą nie być najbezpieczniejszym obszarem na Verdansk, Raven mówi, że są wypełnione łupami o wysokiej wartości. Ponieważ jest październik, wydarzenie The Haunting w Warzone również powraca, chociaż oficjalnie rozpocznie się dopiero 18 października.

Informacje o łatce dla sezonu 6 wskazują, że łupy w Verdansk zostały dostosowane, w tym nowe wyposażenie gułagów, nowe ekwipunek naziemny i skrzynek z zaopatrzeniem i nie tylko. W opisach patcha jest też o wiele więcej i możesz je odwiedzić Wątek Raven Software na Twitterze o sezonie 6 dla pełnego podsumowania tego, czego można się spodziewać w szóstym i ostatnim sezonie Verdansk Warzone.

Nowa mapa o tematyce II wojny światowej i Pacyfiku stanie się mapą Warzone po wydaniu Call of Duty: Vanguard 5 listopada.

Więcej informacji o Vanguard znajdziesz tutaj podział wszystkiego, czego dowiedzieliśmy się o grze w sierpniu, a następnie sprawdź nasze wrażenia z Vanguard po praktycznych doświadczeniach z trybem dla wielu graczy w zeszłym miesiącu. Przeczytaj nasze przemyślenia na temat Warzone w Informator gry Recenzja Call of Duty: Warzone po tym.


Czy jeszcze raz wpadniesz do Verdsansk? Czy jesteś podekscytowany nową mapą w stylu Pacyfiku? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

[Source: CharlieIntel, VGC]

Source : https://www.gameinformer.com/2021/10/07/the-sixth-season-of-warzone-has-begun-and-it-will-be-the-last-on-verdansk