Rozmiar pliku instalacyjnego Call Of Duty: Warzone 2.0 sprawi, że Twoje oczy będą łzawiące


Ten rozmiar pliku będzie się powiększał wraz z kolejnymi aktualizacjami (zdjęcie: Activision)

Przy zgłoszonym rozmiarze instalacji przekraczającym 100 GB fani Call Of Duty muszą ponownie zdecydować, czy usunąć inne gry, aby zagrać w Warzone 2.0.

Jeden z wiele skarg fanów Call Of Duty na tę serię w ciągu ostatnich kilku lat dotyczy tego, jak duże są gry pod względem rozmiaru instalacji.

To prawie stało się żartem z tego, ile miejsca zajmuje każda gra na komputerze lub konsoli (gra z 2019 r. Wymagała aż 175 GB na komputerze). Tak bardzo, że wydaje się, że Activision chce się upewnić, że Call Of Duty jest tym tylko zainstalowaną grę.

Wraz z Call Of Duty: Warzone 2.0 – drugim battle royale serii – rozpoczynającym swój pierwszy sezon za niecały tydzień, cykl rozpocznie się od nowa, ponieważ mówi się, że gra zajmie około 115 GB.

To nie jest tak duże, jak w poprzednich tytułach Call Of Duty, ale 115 GB to wciąż dużo miejsca na pojedynczą grę. Rozmiar pamięci PlayStation 5 wynosi tylko około 667 GB, więc sam Warzone 2.0 zajmie ponad jedną piątą tego.

W przypadku posiadaczy Xbox Series S jest jednak znacznie gorzej. Ta konsola ma znacznie mniej miejsca niż jej masywne rodzeństwo, tylko 364 GB. Oznacza to, że Warzone 2.0 wykorzystuje ponad dwie trzecie tego.

Co więcej, Warzone 2.0 będzie z czasem nieuchronnie aktualizowane, dodając nową zawartość do każdego sezonu. Tak więc 115 GB ma wzrosnąć i osiągnąć punkt, w którym oddani gracze mogą być zmuszeni do usunięcia innych gier tylko po to, aby zrobić miejsce na aktualizacje.

Nie uwzględnia to również faktu, że prawdopodobnie masz już zainstalowaną grę Call Of Duty: Modern Warfare 2, która zajmuje nieco ponad 150 GB. Łącznie daje to 265 GB, czyli ponad połowę tego, co jest dostępne na PlayStation 5.

Sam Activision jeszcze oficjalnie nie udostępnił rozmiarów pobierania dla każdej platformy, a informacje te wyciekły przez Aggiornamenti Lumia na Twitterze, który w przeszłości dokładnie ujawnił informacje związane z Xboxem.

Nic dziwnego, że niektórzy fani są zdumieni tym, jak duży jest, a niektórzy z tego powodu odrzucają grę w Warzone 2.0.

Activision może bardzo dobrze spróbować zaktualizować grę w przyszłości, aby zmniejszyć rozmiar pliku, tak jak w przypadku pierwszego Warzone.

Dodatkowo możesz zwolnić miejsce, usuwając części Modern Warfare 2, w które możesz nie być zainteresowany, na przykład tryb kampanii.

Call Of Duty: Warzone 2.0 wystartuje na Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PC 16 listopada.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: Zrzuty wyposażenia w Call Of Duty: Warzone 2.0 doczekają się dużej zmiany

WIĘCEJ: Shroud i Dr Disrespect już nienawidzą trybu Call Of Duty Warzone 2.0 DMZ

WIĘCEJ: Call of Duty 2023 to „pełna wersja premium”, mówi Activision – insider twierdzi, że to wciąż DLC

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby ułatwić przesyłanie listów do skrzynki odbiorczej i funkcji czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, wystarczy skorzystać z naszej strony Prześlij materiały tutaj.

Więcej takich historii znajdziesz na naszej stronie o grach.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=636e2b5df40f49f9b3ba9c4ff0ea9f73&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F11%2F11%2Fcall-of-duty-warzone-2-0-install-file-size-will-make-your-eyes-water-17742069%2F&c=11638675660157210919&mkt=fr-fr