Rozgrywka Call of Duty Warzone Mobile wydana przed premierą w maju 2023 r


Rejestracje wstępne do nadchodzącej gry Battle Royale, The Call of Duty (COD) Warzone Mobile, już się rozpoczęły, a teraz w Internecie krążą filmy z testów beta.

19-minutowy film pokazuje pełny mecz nadchodzącej mobilnej gry Battle Royale. Gra toczy się na kultowej mapie Verdansk z oryginalnego COD Warzone na PC i konsole z wieloma znanymi lokalizacjami, takimi jak dworzec kolejowy, zapora, park, szpital i inne.

Rozgrywka jest podobna do BGMI z graczem w samolocie gotowym do lądowania. Sterowanie jest również dość podobne iw pełni konfigurowalne zgodnie z preferencjami gracza. Warzone Mobile błyszczy, ponieważ daje wrażenie prawdziwej gry na PC z animacjami, bronią, pojazdami i zrzutami wyposażenia.

Jeśli chodzi o grafikę, port Warzone Mobile wydaje się mieć bardziej miękką grafikę niż wersja na konsole/PC. Ale ponieważ gra zostanie wydana dopiero w następnym roku, Activision będzie miało więcej czasu na jej dopracowanie.

Mówi się, że gra ma ogromne 120-osobowe lobby w trybie Battle Royale, ale będzie również zawierać inne ulubione tryby fanów, takie jak Team Deathmatch i Domination. Gra jest obecnie w fazie beta, więc twórcy mają jeszcze dużo czasu, aby poprawić rozgrywkę i naprawić błędy.

Activision wspomniało również, że wszystkie gry, takie jak Warzone Mobile, Strefa wojny 2.0, a gracze Modern Warfare II będą mieli podobne funkcje społecznościowe, a także będą mogli korzystać z wzajemnego postępu. Postęp krzyżowy pozwoli graczom robić postępy w dowolnym tytule COD i synchronizować go z innymi.

Na przykład gracze mogą podnieść poziom swojej przepustki bojowej z dala od komputera w Warzone Mobile, a następnie odblokować wszystko w Warzone 2.0 lub Modern Warfare II. Dotyczy to również dodatków do broni i wyposażenia.

Aktywacja powiedział: „Wykorzystując nową zunifikowaną technologię w Call of Duty: Modern Warfare II, Call of Duty: Warzone 2.0 i Call of Duty Warzone Mobile, gracze mogą dzielić się wieloma funkcjami społecznościowymi (takimi jak znajomi i kanały czatu) oraz wzajemnymi postępami, umożliwiając wspólną bitwę Pas i więcej dla połączonego doświadczenia Call of Duty.”

Według Apple App Store, COD Warzone Mobile ma zostać wydany 15 maja 2023 roku.



Źródło : https://g2g.news/esports/activision-releases-call-of-duty-warzone-mobile-gameplay-ahead-of-launch-in-may-2023/