Return of Verdansk: ogłoszono opóźnienie Warzone w Black Ops 6

Niedawno dowiedzieliśmy się, że – według znanego przeciekającego źródła CoD – długo oczekiwany powrót Verdansk do Warzone został opóźniony. Zamiast wystartować z Black Ops 6, najwyraźniej ma pojawić się w pewnym momencie „średniego okresu” gry.

Opóźniony powrót z Werdanska:

Oryginalna mapa gry, Verdansk, została usunięta z Warzone w grudniu 2021 roku i zastąpiona przez Calderę, która została gorzej przyjęta przez społeczność fanów.

Nieoczekiwane opóźnienie:

Kiedy ujawniono szczegóły dotyczące powrotu mapy, społeczność Warzone była podekscytowana jej powrotem. Najwyraźniej będzie jednak musiało poczekać dłużej, niż oczekiwano, bez ustalenia nowej daty premiery.

Nadrobić opóźnienie:

Oświadczenie zostało wydane przez znanego autora przecieków Call of Duty X, twierdzącego, że „Verdansk zostanie opóźniony w stosunku do sezonu 1 Black Ops 6 w pewnym momencie w połowie życia Black Ops 6”, później nasz własny partner, CharlieIntel potwierdził ten raport, a kilka źródeł potwierdziło tę tezę.

Dodali, że mapa Urzikstan otrzyma aktualizacje rozgrywki i map, a także pojawienie się gry rankingowej w sezonie 1, aby zrekompensować to opóźnienie.

Długie oczekiwanie:

Wraz z rosnącą frustracją i niezadowoleniem z map dostępnych obecnie w CoD Battle Royale, fani będą musieli poczekać nieco dłużej, zanim powrócą do tej ukochanej lokacji.

Zaledwie kilka miesięcy temu do Warzone powróciła Wyspa Rebirth, kolejna popularna mapa z ery Warzone z czasów zimnej wojny Black Ops. Jednak emocje związane z tą reedycją szybko opadły, gdy hakerzy i nadmiernie rywalizujący gracze zepsuli większość wrażeń.

Jednakże obecnie możliwe jest granie na oryginalnej mapie Warzone w mobilnej wersji gry. Gracze Nomadów nadal mogą siać spustoszenie w kultowym krajobrazie BR, ale w przypadku osób korzystających z konsoli i komputera PC wydaje się, że oczekiwanie było trochę. dłużej na nieunikniony powrót.

Źródło: www.bing.com