Recenzja Samsunga Galaxy M54 dla Call of Duty Warzone Mobile

Test gier Samsung Galaxy M54 dla Call of Duty Warzone Mobile

Jeśli jesteś miłośnikiem gier mobilnych i planujesz grać w Call of Duty Warzone na swoim urządzeniu, prawdopodobnie chcesz poznać wydajność Samsunga Galaxy M54. Dzięki swoim specyfikacjom ten smartfon oferuje ciekawe możliwości grania w celu uruchomienia Call of Duty.

Specyfikacje Samsunga Galaxy M54

Samsung Galaxy M54 ma 6,7-calowy ekran Full HD+ Super AMOLED Plus. Działa pod kontrolą Androida 13 i jest wyposażony w procesor Exynos 1380, 8 GB RAM i 256 GB pamięci. Bateria o pojemności 6000 mAh z ładowaniem 25 W zapewnia długi czas gry bez martwienia się o żywotność baterii.

Wydajność w grach

Dzięki systemowi operacyjnemu Android 13 i interfejsowi użytkownika One UI 5.1, Samsung Galaxy M54 zapewnia płynną rozgrywkę. Chipset Exynos 1380 z ośmiordzeniowym procesorem i procesorem graficznym Mali-G68 MP5 zapewnia przyzwoitą moc przetwarzania grafiki, zapewniającą płynną rozgrywkę i grafikę wysokiej jakości.

Specyfikacje te powinny pozwolić ci cieszyć się Call of Duty z zadowalającą grafiką i wydajnością. Jednak zawsze zaleca się optymalizację ustawień gry i upewnienie się, że urządzenie jest zaktualizowane do najnowszego oprogramowania, aby zmaksymalizować wrażenia z gry.

Źródło: infofull.net