Raven Software usuwa COD: Warzone Rebirth Resurgence Trios


Call of Duty to jedna z najsłynniejszych serii gier wideo wszech czasów. Najnowsza odsłona serii, COD: Vanguard, została wydana zaledwie w zeszłym miesiącu. Wydane przez Activision i opracowane przez Raven Software, COD: Vanguard i Warzone były niczym innym jak festiwalem błędów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, które błędy mają obecnie wpływ na graczy z COD, sprawdź nasz dedykowany moduł do śledzenia błędów COD.

Biorąc to pod uwagę, Call of Duty pozwala graczom cieszyć się kilkoma mapami, takimi jak ulubiona przez fanów Wyspa Rebirth. Wczoraj Raven Software przywróciło tryb gry jako Rebirth Resurgence Trios ze względu na popularne zapotrzebowanie.

Jak się okazuje, szczęście było dość krótkotrwałe, a teraz wielu graczy COD Warzone powiedzenie że nagle nie są w stanie odtworzyć mapy. Wielu było zdezorientowanych i sfrustrowanych, dlaczego nie mogą grać na mapie.

Gracze myśleli, że to błąd i próbowali zrestartować grę i zweryfikować pliki gry, ale nigdzie tego nie było. Na obrazku widać błąd, który pojawiają się niektórzy użytkownicy podczas próby gry w Warzone Rebirth Resurgence Trios

COD-Warzone-Rebirth-Resurgence-Trios-usunięte
Kliknij/dotknij, aby powiększyć obraz (Źródło)

Czekałem na odrodzenie już od tygodnia i wcześniej zaktualizowali listę odtwarzania, grali w kilka gier, a następnie poszli zagrać w Bloodborne (bójcie się starej krwi). Skończyłem z tym, cofnąłem się, aby zagrać na jakiejś wyspie odrodzenia i już jej nie ma. Dlaczego nie możemy mieć miłych rzeczy? Codzienne wyzwania po prawej stronie ekranu (i kilka innych rzeczy) są całkowicie zepsute. DLACZEGO BYŁBYŚ PRZYWRACAĆ ODRODZENIE, ABY TYLKO JE PONOWNIE WYBRAĆ??? Czy to jakiś chory żart.
(Źródło)

Czy gra była tylko w odrodzeniu, po grze zostałem wyrzucony z głównego menu, próbowałem wrócić do strefy wojny i otrzymałem powiadomienie „pakiet treści nie jest już dostępny”, teraz nie mogę wrócić do gry.? Jakieś sugestie ? Zrestartowałem już system (PS4)
(Źródło)

Na szczęście deweloperzy Warzone i Vanguard, Raven Software, skomentowali tę sprawę i powiedzieli, że usunęli Rebirth Resurgence Trio z listy odtwarzania, ponieważ obecnie badają problem. Co więcej, wygląda na to, że zamiast tego przywrócili quady Vanguard Resurgence.

Rebirth Resurgence Trio zostanie usunięte z listy odtwarzania #Warzone na czas badania problemu. Quady Odrodzenia Straży Przedniej będą teraz dostępne dla graczy, gdy będziemy oceniać sytuację.
(Źródło)

Niestety, nie udostępnili żadnego ETA, kiedy Trio Warzone Rebirth Resurgence powrócą, więc będziemy mieć oko na tę sprawę i damy wam znać, kiedy to zrobią.

Notatka: Mamy więcej takich historii w naszej dedykowanej sekcji gier, więc koniecznie je śledź.

PiunikaWeb zaczynał jako strona internetowa poświęcona wyłącznie dziennikarstwu śledczemu technicznemu, skupiająca się głównie na wiadomościach „złamanych” lub „ekskluzywnych”. W krótkim czasie nasze historie zostały podchwycone przez takie firmy jak Forbes, Foxnews, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, Macrumors i wiele innych. Chcesz wiedzieć więcej o nas? Udaj się tutaj.

Źródło : https://piunikaweb.com/2021/12/18/raven-software-removes-cod-warzone-rebirth-resurgence-trios/