Raven Software pracuje nad wieloma błędami wprowadzonymi w najnowszej aktualizacji Call of Duty: Warzone


Raven Software pracuje nad wieloma błędami wprowadzonymi w najnowszej aktualizacji Call of Duty: Warzone

Historia pierwotnie znaleziona w DoteSports

Raven Software jest świadomy i pracuje nad rozwiązaniem Call of Duty: Warzone błędy wpływające na pojawianie się łupów, kupowanie stacji i wyzwania związane z odblokowaniem broni.

Najnowszy Strefa wojny aktualizacja wprowadziła kilka błędów, które wpływają na graczy na wszystkich platformach. Gracze napotykają niespójne spawnowanie łupów w różnych rodzajach łupów na mapie, co utrudnia przetrwanie we wczesnej fazie gry. Na mapie pojawia się również więcej kontraktów niż zwykle, co uniemożliwia pojawianie się stacji kupna na mapie Tac.

Kontrakty to przydatne sposoby na szybkie zarabianie pieniędzy, ale niewiedza, gdzie znajduje się najbliższa stacja zakupu, neguje korzyści. Niespójności pojawiania się łupów również wpływają na płynność gry, co utrudnia walkę graczom, którzy nie są odpowiednio wyposażeni lub utknęli w poszukiwaniu odpowiedniego sprzętu.

Dobrą wiadomością jest to, że firma Raven Software jest świadoma problemów i bada problemy, które mają na nie wpływ Strefa wojny. Są trzy karty na Strefa wojny Tablica Trello już teraz, aby rozwiązać te problemy, dzięki czemu gracze mogą śledzić postępy zespołu.

Najnowsze Strefa wojny aktualizacja miała na celu wprowadzenie poprawek błędów i prognozę listy odtwarzania na listopad, ale wydaje się, że wydano również kilka niezamierzonych błędów. Strefa wojny gracze nie są obcy błędom, ale są one znaczące i mogą mieć wpływ na rozgrywkę.

Nie jest jasne, kiedy błędy zostaną naprawione i czy będzie trzeba wydać łatkę, aby je naprawić, ale pomoc jest w drodze.

Trenerzy Gamerabble pomogą Ci poprawić.

Nowi użytkownicy otrzymują 5 USD zniżki na pierwszą sesję z kodem GAMEONSource : https://www.gamerabble.com/raven-software-working-on-multiple-bugs-introduced-in-latest-call-of-duty-warzone-update/