Ranking Warzone: nadal online?

Czy jesteś fanem Call of Duty: Warzone i chcesz rywalizować z najlepszymi graczami w trybie Battle Royale? W takim razie prawdopodobnie słyszałeś o trybie rankingowym Warzone. Ale co, jeśli masz problemy z dostępem do tego trybu? Nie panikuj, podpowiemy Ci, jak sprawdzić, czy tryb rankingowy Warzone nie działa i jak naprawić ten problem.

Skąd wiesz, że tryb rankingowy Warzone nie działa?

Gdy rozpoczynasz mecz w trybie rankingowym Warzone, znalezienie lobby odpowiadającego Twojej randze może zająć trochę czasu. Jeśli czas oczekiwania jest wyjątkowo długi lub nie możesz uzyskać dostępu do zakładki trybu rankingowego w menu, prawdopodobnie oznacza to problem z serwerami.

Aby sprawdzić, czy tryb rankingowy Warzone nie działa, możesz sprawdzić stronę aktualizacji Call of Duty na Twitterze/X. Programiści szybko informują o wszelkich bieżących problemach z serwerem i informują o ich rozwiązaniu. Dlatego pamiętaj o zaktualizowaniu gry w kliencie, aby rozwiązać problem.

Jak sprawdzić status serwerów Warzone?

Możesz także odwiedzić stronę internetową Activision Support Online Services dla Warzone, aby sprawdzić, czy serwery działają poprawnie na różnych platformach do gier. Dodatkowo odwiedź witrynę społeczności Downdetector, aby sprawdzić, czy tak jest. Coraz więcej raportów o problemach z łącznością lub innych problemach w ciągu ostatnie kilka godzin.

Sugeruję również, abyś zgłosił swój problem, jeśli masz trudności, pomoże to poinformować innych graczy. Zaglądaj do profesjonalnych przewodników po grach, aby uzyskać więcej zawartości Call of Duty: Modern Warfare 3 i Warzone. W międzyczasie sprawdź nasz artykuł na temat wszystkich lokalizacji broni i przedmiotów Oligarchów w MW3.

Źródło: progameguides.com