Pulemyot 762: zapomniana broń Warzone, która wciąż dominuje w niektórych sytuacjach

Odkryliśmy LKM z Modern Warfare 3, który został nieco zapomniany od czasu redukcji mocy, jednak nadal może dominować w niektórych trybach Warzone.

LKM-y w Warzone

LKM-y zawsze miały niełatwe relacje z graczami Call of Duty w klasycznych trybach dla wielu graczy, ale ta powolna, potężna broń okazuje się być opcją premium, jeśli chodzi o Warzone.

DG-58 był najnowszym LKM-em, który dominował, ale stracił część swojej wspaniałości po osłabieniach w sezonie 3 Reloaded. Otworzyło to drzwi innym, takim jak TAQ Evolvere, na które zwracali już uwagę niektórzy twórcy treści Warzone.

Powrót Pulemyota 762

Jednak guru Warzone, WhosImmortal, powraca na Pulemyot 762, zapomniany LKM, który znów dominuje – ale tylko w określonych sytuacjach i trybach.

YouTuber twierdzi, że pomimo poprzednich osłabień TTK tego LKM-u pozostaje „super konkurencyjny”, ale jest szczególnie skuteczny w Odrodzeniu.

Zestaw Pulemyota

Chociaż sam LKM mógł stracić swój blask, wyposażenie nie zmieniło się zbytnio. YouTuber zawsze wybiera zestaw do konwersji JAK Annihilator Bullpup, aby zwiększyć prędkość Pulemyota.

Kufa: tłumik ognia duchowego VT-7

Lufa: długa lufa JAK Annihilator

Optyka: Corio Eagleseye 2,5x

Kolba: Odrzut Command D-15

Zestaw do konwersji: Zestaw do konwersji JAK Annihilator Bullpup

Zalecenie YouTubera, aby w Resurgence używać wyłącznie Pulemyota, może niektórych zniechęcić, ale ten LKM nadal radzi sobie w normalnym trybie Battle Royale.

Jak zauważono, nie jest to jedyny LMG, który obecnie przyciąga uwagę. TAQ Evolvere jest również opcją do rozważenia w miarę ewolucji meta.

Źródło: www.dexerto.com