Przyszłość NICKMERCS między Apex, CoD zdecydował przed Warzone 2


Romans między Nicholasem „NICKMERCS” Kolcheffem i Legendy Apex zajęło trochę czasu, aby się zapalić. Gwiazda Twitcha miała napalone serce Strefa wojny przez długi czas i trudno było się otrząsnąć. Ale po tym, jak doświadczył jednego problemu po drugim, zdał sobie sprawę, że jest uwikłany w Strefa wojny stracił swój urok.

Poszukał więc bardziej zielonych pastwisk i znalazł je na Wierzchołek Legendy.

Strefa wojny fani wciąż są zgorzkniali. Uwielbiali widzieć, jak farmuje lobby w swojej ulubionej bitwie królewskiej. Ale NICKMERCS jest zadowolony z tego, jak wszystko się potoczyło i nie żałuje.

Zrzut ekranu przez Respawn Entertainment

„Czy tęsknię?” Dorsz w ogóle? Niee”, powiedział podczas swojego streamu 13 listopada. „Myślę, że przez długi czas grałem Call of Duty„Byłem w dziwnym miejscu, w którym naprawdę chciałem kontynuować rywalizację, ale czułem, że nie mogę, ponieważ gra była po prostu tak zła” – kontynuował.

Jeśli chodzi o to, co sprawiło, że było źle, NICKMERCS powiedział, że wszyscy hakerzy, których spotkał w turniejach, nadszarpnęli to doświadczenie – i pogorszyło się, gdy jego streamy stały się tak duże, jak one.

„Strumień był tak duży, że po prostu byłem hackowany na każdym turnieju. To dosłownie odepchnęło mnie od gry do punktu, w którym mogłem grać tylko swobodnie”. Przez jakiś czas uważał, że jest to zabawne, ale jako konkurencyjny gracz w sercu, nowość szybko się skończyła. Przypadkowe gry nie wystarczyły, by go zainteresować. Więc szukał gdzie indziej.

„Po prostu zrobiło się nudno, człowieku” – wyjaśniła gwiazda Twitcha.

Obraz za pośrednictwem Activision

Z pozoru nie mając dokąd się zwrócić, aby ugasić pragnienie rywalizacji w królewskiej bitwie, postanowił dać Wierzchołek wir po obejrzeniu całego szumu wokół trybu rankingowego i to go przekonało. „W przypadku battle royale, człowieku, ma najlepszą rywalizację [mode],” powiedział. „Wpadłem w uzależnienie”.

Opłaciło się też streamerowi Twitcha.

Udał się do pracy nad swoją drogą do grania Wierzchołek na najwyższym poziomie — w ALGS Pro League i jest szczęśliwszy niż kiedykolwiek. Nie tylko drapał swędzenie, ale był lepszy, niż marzył.

Z tego powodu powiedział, że „jest dokładnie tam, gdzie chce być” – rywalizując na szczycie królewskich bitew, na ścieżce wielu Strefa wojny hakerzy mu odmówili.

NICKMERCS często mówił o tych dwóch tytułach. Przewidywał ich przyszłość, oświadczył, że nie planuje grać w najnowszą iterację Strefa wojny, a nawet porównali ich trudność. Ale w tym momencie chce, aby fani przestali go dręczyć, aby mógł zamknąć rozdział i przejść dalej.

„Bardzo się bawiłem. Ale jest powód, dla którego teraz gram w tę grę, a dużym powodem jest to, że nie bawiłem się już dłużej” – powiedział.

„Wyszedłem Dorsz grać Wierzchołek ponieważ nie bawiłem się tak dobrze. Teraz znowu jestem”.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6371e08750a54a759ad77d767389bf7e&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fnickmercs-has-no-regrets-about-ditching-boring-warzone-for-apex&c=8552227729614289321&mkt=fr-fr