Strefa wojny 2 – funkcja ponownego dołączania i Warzone 2 – nowa gra rankingowa

Strefa wojny 2 może dostać funkcję ponownego dołączania

Streamer Fifakill opuścił grę 3 maja na żywo na Twitchu, tylko po to, by zostać zaskoczonym błędnym monitem „ponowne dołączenie”, który sugerował, że pozwoli mu to wrócić do trwającego Strefa wojny lobby z otwartymi ramionami.

Jeśli dodany, Strefa wojny 2 funkcja — o dodanie której gracze błagali deweloperów — pomogłaby rozłączonym graczom ponownie dołączyć, jakby nic się nie wydarzyło.

Funkcja ponownego dołączania najwyraźniej nie została naprawiona, ponieważ literówki, takie jak „ame” zamiast „gra”, wyróżniały się jak ból kciuka, a fakt, że Fifakill został uderzony szybkim „błądem programisty” po kliknięciu przycisku ponownego dołączenia, sugeruje twórcy mają jeszcze sporo do zrobienia.

Ale to obiecujący znak, że zespół programistów CoD coś gotuje.

Warzone 2 nowa gra rankingowa

Strefa wojny 2 jest nieco w tyle, ponieważ większość innych gier FPS już zaimplementowała tę funkcję. Gry jak CS:GO i VALORANT już pozwalają graczom na ponowne dołączenie, jeśli niestety się rozłączyli.

Warzone 2 nowa gra rankingowa to kolejny element, na który fani czekali od premiery oryginału. Tryb rankingowy będzie w wersji beta, więc spodziewaj się pewnych załamań w pierwszych tygodniach rozgrywki.

I może, tylko może, Strefa wojny otrzyma również własną funkcję ponownego dołączania.

Co jeszcze czeka na graczy?

Ta funkcja może znaleźć się obok Strefa wojny nowa beta gry rankingowej, która ma się pojawić 10 maja. Fani mogą spodziewać się nowych pakietów, mapy Alboran Hatchery Core MP, epizodu rajdu 03 i zupełnie nowego strefa zdemilitaryzowana wtedy też doświadczenie.

Źródło: Dotesports.com