Przewodnik po zbieraniu próbek DNA w Call of Duty: MW3 – Sezon czwarty.

Poradnik dotyczący zbierania DNA w Call of Duty: Modern Warfare Three

Jak zbierać DNA w MW3 i Warzone

DNA są podobne do nieśmiertelników Kill Certified w Call of Duty: MW3, ale nie mają ustalonego limitu czasowego, co pozwala ci zebrać tyle, ile chcesz. Istnieją dwa rodzaje nici DNA: Ade i Cyto. Możesz je zbierać od poległych wrogów w trybie wieloosobowym lub znajdować je w skrytkach i od powalonych wrogów w Warzone.

Jeśli jesteś entuzjastą zombie, udaj się do Urxiklstan i zacznij dziesiątkować zombie, aby zebrać próbki DNA. W pierwszym tygodniu wyzwania musisz zebrać tylko dwa rodzaje DNA. Ale w przyszłym tygodniu zostanie odblokowany nowy typ nici DNA, w zamian za co otrzymasz znaczące podwójne żetony XP i emblematy, które możesz dodać do swojej kolekcji w czwartym sezonie Modern Warfare Three.

Najlepszy sposób na zebranie próbek DNA w MW3

Ponieważ istnieją dwa rodzaje pasm, najczęściej spotykany jest kolor niebieski i rzadszy kolor pomarańczowy, do ukończenia wydarzenia Krytycznego odliczania potrzeba ponad 40 000 pasm. Najlepszym sposobem na zebranie próbek DNA jest udanie się do playlisty Small Map Moshpit i sianie spustoszenia wśród graczy. Trwa także Weekend Podwójnych XP, pozwalający upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Źródło: www.bing.com