Przewodnik po przesłuchaniach Warzone 2: Jak przesłuchiwać wrogów w Battle Royale i DMZ


Opublikowany: 2022-11-14T14:34:46

Zaktualizowano: 2022-11-14T14:34:57

Przesłuchanie to nowy sposób na uzyskanie informacji o lokalizacjach wroga w Warzone 2. Oto przydatny przewodnik, jak przesłuchiwać wrogów w Battle Royale i DMZ.

Warzone 2 podąży śladami swojej kontynuacji, aby stworzyć własne dziedzictwo. Oznacza to, że gracze będą mogli korzystać z wielu nowych i zaawansowanych mechanik i funkcji. Jedną z tych nowych funkcji jest możliwość przesłuchiwania wrogów w celu uzyskania informacji.

Zdobywanie informacji jest kluczem do przetrwania w grze typu Battle Royale, takiej jak Warzone 2. Kiedy ta sama umiejętność zostanie ulepszona, dzięki czemu możesz przesłuchiwać wrogów, aby uzyskać więcej informacji o lokalizacji ich członków drużyny, sprawy stają się jeszcze bardziej ekscytujące.

Jeśli zastanawiasz się, jak przesłuchiwać wrogów w Warzone 2, nasz podręczny przewodnik zawiera wszystko, co musisz wiedzieć.

Aktywacja

Funkcja przesłuchań w Warzone 2 może być niezwykle pomocna.

Jak przesłuchiwać wrogów w Warzone 2?

Aby przesłuchiwać wrogów w trybach drużynowych Warzone 2, pierwszą i najważniejszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest odrzucenie jednego gracza z drużyny wroga. Działa to najlepiej, jeśli zespół, z którym się kontaktujesz, znajduje się w bliskim sąsiedztwie.

Następnie musisz upewnić się, że reszta członków drużyny nie jest w pobliżu lub przynajmniej w pewnej odległości. Da ci to wystarczająco dużo czasu, aby podejść do powalonego wroga i przesłuchać go w celu uzyskania informacji.

Gdy znajdziesz się blisko powalonego gracza, naciśnij przycisk, który pojawi się na ekranie, aby rozpocząć przesłuchanie. Animacja przesłuchania sprawi, że twoja postać przytrzyma nóż w gardle gracza i zeskanuje lokalizację innych członków na telefonie komórkowym.

Jak tylko animacja się zakończy, twoja drużyna zostanie powiadomiona o lokalizacji innych członków na minimapie. Będziesz także mógł zobaczyć zarys ich ciał podświetlony w czasie rzeczywistym.

Sposób działania tego systemu jest bardzo podobny do tego z Caveiry z Rainbow Six Siege. Jeśli znasz jej zdolność, użycie jej w Warzone 2 będzie dla ciebie bułką z masłem.

A więc masz to — to sposób na przesłuchiwanie wrogów w celu uzyskania informacji w Warzone 2. Upewnij się, że sprawdzasz naszą stronę Call of Duty, aby uzyskać najnowsze wiadomości i przewodniki.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63725f329a12485f9a0d5db3e756ddc2&url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Fcall-of-duty%2Fwarzone-2-interrogation-guide-1983752%2F&c=13766107947180281781&mkt=fr-fr