Przewodnik po odblokowaniu zestawu konwersji JAK Wardens dla Lockwood MK2 w MW3 i Warzone

Gracze Call of Duty: Modern Warfare 3 i Warzone mają do dyspozycji szeroką gamę broni, ale nic nie może się równać z nowym zestawem do konwersji Lockwood MK2. Entuzjaści strzelb będą chcieli odblokować zestaw do konwersji JAK Wardens w MW3 i Warzone dla Lockwood MK2.

Jak odblokować zestaw do konwersji JAK Wardens Lockwood MK2

Obecnie istnieje tylko jeden sposób odblokowania zestawu do konwersji JAK Wardens Lockwood MK2. Gracze muszą zrobić podczas trzeciego sezonu MW3 Reloaded to ukończyć pięć cotygodniowych wyzwań w piątym tygodniu. Po ukończeniu pięciu z tych wyzwań możesz zdobyć ten potężny zestaw do konwersji, który przekształci Lockwood MK2 w przerażającą strzelbę dwuręczną.

Teraz, po ukończeniu Sezonu 3 Reaktywacja, gracze będą mogli odblokować zestaw JAK Wardens poprzez system odblokowania Armory. Metoda, której powinieneś użyć, będzie zależeć od tego, kiedy próbujesz odblokować ten zestaw do konwersji.

Wszystkie wyzwania piątego tygodnia trzeciego sezonu MW3

Jeśli musisz ukończyć pięć wyzwań z piątego tygodnia MW3, aby zdobyć zestaw JAK Wardens dla Lockwood MK2, w sumie dostępnych jest siedem wyzwań. Oznacza to, że masz trochę swobody przy wyborze, które z nich chcesz wykonać. Oto wszystkie wyzwania na piąty tydzień trzeciego sezonu MW3:

  • Zabij 25 operatorów zalecaną bronią w Akimbo (podwójne użycie)
  • Zabij 15 czystych operatorów za pomocą zalecanych karabinów snajperskich
  • Zabij 25 operatorów jednym strzałem, celując przez celownik, zalecana jest strzelba
  • Zabij 10 potrójnych wrogów za pomocą zalecanej strzelby
  • Zabij 15 wrogów w postawie taktycznej operatora, korzystając z zalecanego karabinu snajperskiego
  • Zabij 15 wrogów czystym ogniem z biodra od Operatorów przy użyciu strzelby
  • Zabij 20 wrogów podwójnym operatorem, korzystając z zalecanego karabinu snajperskiego

Istnieje niemal idealna równowaga pomiędzy wyzwaniami związanymi ze strzelbą i karabinem snajperskim. Sugeruję skupić się na tym, który najbardziej Ci się podoba. Następnie możesz ukończyć pozostałe wyzwania, korzystając z odrobiny innego rodzaju broni. Pamiętaj, że zalecaną bronią są te z symbolem małego płomienia. To zmienia się regularnie.

Call of Duty: Modern Warfare 3 i Warzone są już dostępne na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i PC.

Źródło: www.siliconera.com