Przewodnik po odblokowaniu i ukończeniu zadania mistrza w Warzone

Jak odblokować i ukończyć zadanie mistrza w Warzone

Cel gry: aktywować atak nuklearny

Oryginalne zadanie aktywowania ataku nuklearnego na Al Mazrah powraca do Call of Duty: Warzone z najnowszą zawartością sezonową. To ogromne przedsięwzięcie, któremu mogą sprostać tylko najlepsi. Musisz mieć doskonałą znajomość map, świetne umiejętności przetrwania, skuteczną komunikację z członkami drużyny, być wyposażonym w najlepszą broń i sprzęt oraz odrobinę szczęścia.

Warunki do spełnienia

Aby rozpocząć atak nuklearny na mapie i na wszystkich obecnych graczach Warzone, należy spełnić kilka wymagań. Rozpoczyna się od odblokowania kontraktu Champion’s Quest poprzez dokonanie monumentalnego wyczynu, jakim jest wygranie pięciu meczów z rzędu lub 30 meczów w sezonie. Jeśli spełnisz którykolwiek z warunków, twój następny mecz w Warzone spowoduje pojawienie się kontraktu na misję mistrza na mapie. Będzie to żółta ikona z literami „WZ”.

Szukaj pierwiastków promieniotwórczych

Trzy pierwiastki, które należy znaleźć, to beryl (Be), pluton (Pu) i tryt (T3H) w Warzone. Pojawiają się jeden po drugim, więc musisz znaleźć pierwszy przedmiot, zanim ujawnisz lokalizację kolejnego.

Aktywuj i broń bombę

W końcowych etapach Wyprawy Bohatera udaj się na miejsce bomby i umieść w niej wszystkie trzy przedmioty. Rozpocznie się 2-minutowe odliczanie, podczas którego wrodzy gracze będą mogli podjąć próbę rozbrojenia broni nuklearnej. Jeśli tak, musisz ponownie aktywować bombę, aby ponownie rozpocząć odliczanie. Jeśli uda Ci się skutecznie obronić miejsce podłożenia bomby, mecz zakończy się krótkim przerywnikiem filmowym, w którym mapa Warzone zostanie zbombardowana w zapomnienie. To również kończy kontrakt Champion’s Quest.

Jak zmniejszyć opóźnienie na Wyspie Odrodzenia

Proces na Wyspie Odrodzenia

Znalezienie wszystkich trzech elementów przebiega inaczej na Wyspie Odrodzenia. Zamiast śledzić każdy przedmiot z osobna, Twój zespół musi poczekać, aż każdy przedmiot spadnie, zanim będzie się go trzymał do czasu, aż spadnie następny przedmiot. To dodaje zupełnie nowy poziom niebezpieczeństwa do Wyprawy Czempiona na Wyspie Odrodzenia.

Różne sposoby zmniejszenia opóźnienia po podniesieniu pierwszego przedmiotu na Wyspie Odrodzenia są kluczem do zdobycia Bomby Nuklearnej, co sprawia, że ​​Wyprawa Czempiona jest dość trudna na Wyspie Odrodzenia niż na Urzykstanie.

Źródło: www.bing.com