Przewodnik po odblokowaniu broni białej Soulrender w Modern Warfare 3 i Warzone

Sezon 2 Reloaded jest już dostępny w Call of Duty: Modern Warfare 3 i Warzone i zapewnia współpracę z Warhammer 40,000, nowe mapy dla wielu graczy, nowe funkcje dla Warzone i nową misję w uniwersum Zombies. Ta aktualizacja zawiera także nową broń do walki wręcz Soulrender. Z tego artykułu dowiesz się, jak je odblokować.

Jak odblokować Soulrendera

Soulrender jest opisywany jako „ceremonialne ostrze zdolne do zadawania cięć i śmiercionośnych ataków wręcz w walce w zwarciu”. Activision twierdzi, że Soulrender oferuje „szybkie ataki tnące” po naciśnięciu przycisku celowania i cięższy atak główny po przytrzymaniu przycisku strzału, które można połączyć, aby zadać maksymalne obrażenia.

Broń ta wchodzi w skład nowego zestawu dodatkowych wyzwań przepustki bojowej sezonu 2, które trzeba ukończyć, aby odblokować Render Duszy.

Wyzwania można ukończyć w trybie wieloosobowym, Zombie lub Warzone:

Wyzwanie sektora 1: Nagroda – zestaw posprzedażowy JAK Burnout

Zabij pięciu operatorów nożami do rzucania (MP lub Warzone)

Wykonaj pięć specjalnych zabójstw zombie nożami do rzucania (Zombie)

Wyzwanie sektora 2: Nagroda – Emblemat Kościanej Kopuły

Zdobądź dziesięć zabójstw w walce wręcz przez operatora (MP lub Warzone)

Wykonaj dziesięć specjalnych zabójstw zombie w walce wręcz (Zombie)

…I tak dalej z innymi wyzwaniami, aż odblokujesz Render Duszy.

Dodatkowa metoda odblokowania

Soulrender można również odblokować, kończąc udaną eksfiltrację w trybie Zombie w MW3. Jeśli znajomy ma tę nową broń, może umieścić ją jako broń gwarantowaną i zaprosić Cię do gry. Następnie może go upuścić, abyś mógł go podnieść na początku meczu, a ty będziesz musiał po prostu z nim uciec. Ta metoda działa dla każdej broni w grze.

Pakuj w sklepie

Jeśli wolisz, możesz także kupić tę broń białą bezpośrednio w sklepie. Piękny model Soulrendera jest dostępny w pakiecie Dune: Part Two Harkonnen. Za 2400 punktów CoD (20 USD) otrzymasz skórkę operatora Harkonnen Hunter, wariant długiego miecza Soulrender, dwa dodatkowe modele broni, wizytówkę, naklejkę, broń z amuletem na szczęście i emblemat.

Nie zapomnij zapoznać się z naszym przewodnikiem dotyczącym odblokowania karabinu bojowego SOA Subverter w sezonie 2 Reloaded.

Źródło: www.gamespot.com