Przewodnik dla początkujących po Warzone 2 | Najlepsze porady i wskazówki dotyczące Warzone 2


Spojrzmy prawdzie w oczy, Strefa wojny 2 nie jest najprostszą ratą w Call of Duty franczyzę do zdobycia i opanowania, a nawet dobrzy gracze mają przed sobą długą drogę. Wszyscy się uczymy i mamy wrażenie, że jesteś tu z tego samego powodu.

Nawet jeśli Strefa wojny 2 ma mnóstwo podobieństw do swojego poprzednika, zawiera kilka kluczowych zmian, którymi należy się zająć i wyjaśnić nowszym graczom, a także opracować podstawy gry, aby rozpocząć przygodę jako początkujący.

Kontynuuj czytanie poniżej, aby zapoznać się z naszym przewodnikiem dla początkujących Strefa wojny 2.

Najlepsza Strefa wojny 2 porady i wskazówki: przewodnik dla początkujących

Obraz za pośrednictwem Activision

Dostosuj ustawienia gry

Ponieważ właśnie zacząłeś swoją podróż z Strefa wojny 2 na konsoli lub komputerze istnieje kilka podstawowych ustawień, które możesz dostosować i które będą dla Ciebie korzystne. Płynne i efektywne działanie kontrolera lub joysticka zapewni znaczną przewagę na starcie.

Oznacza to, że musisz włączyć modyfikator celowania, aby upewnić się, że gra dostosowuje twoją reakcję podczas patrzenia przez przyrządy celownicze broni palnej, aby ułatwić namierzanie odległych celów.

Kolejną fajną zmianą ustawień, którą możesz wprowadzić, jest przejście na ustawienie „Zastosuj wszystko”, które pozwala wyposażyć wszystkie płyty pancerza zamiast wyposażać je po jednej płycie na raz, co na dłuższą metę oszczędza dużo więcej czasu, niż można by się spodziewać .

Złowieszcza i napięta muzyka, która jest odtwarzana w końcowych sekwencjach, może również stanowić problem, ponieważ może łatwo stłumić wiele krytycznych efektów dźwiękowych, takich jak odgłos kroków. Najlepszym rozwiązaniem byłoby całkowite wyłączenie ścieżki dźwiękowej w grze, aby skupić się na grze. Jeśli chcesz pójść o krok dalej i zmaksymalizować swój potencjał, aby optymalnie działać w grze, możesz również wyłączyć wszystkie media w grze.

Zapoznaj się z mapą

Mapa Al Mazrah w Strefa wojny 2 zawiera bardzo ważne lokalizacje, takie jak zapasy, klucze i łupy, z którymi musisz się zapoznać, aby zyskać przewagę nad przeciwnikami.

Kup stację

Tutaj możesz kupować broń, zbroje, odnawiać się i nie tylko, na przykład wskrzeszać zmarłych członków drużyny. Stacje kupna można znaleźć na mapie, wyszukując ikony koszyka.

Pojazdy

Od samochodów po pociągi i helikoptery, symbole pojazdów pojawiają się w kilku miejscach na mapie.

Stacja paliw

Stacje benzynowe służą nie tylko do tankowania pojazdu, ale także do jego naprawy. Kiedy jesteś w pojeździe na stacji benzynowej, zacznie on uzupełniać paliwo i zdrowie.

Magazyn amunicji

Zasobniki z amunicją pozwalają odzyskać amunicję do dowolnej broni dostępnej w twoim ekwipunku, oprócz przywracania maksymalnej ilości granatów lub dodatkowych przedmiotów. Skrzynka z amunicją jest oznaczona ikoną zawierającą trzy naboje i warto do niej zajrzeć, gdy masz problem z uzupełnieniem amunicji.

Czarna witryna

Po kilku minutach od rozpoczęcia meczu pojawi się Czarna strona, która pojawi się tylko raz na mecz. Aby dostać się do środka, potrzebny jest klucz do Czarnej Miejscowości, a zdobycie go będzie wymagało, aby twoja drużyna jako pierwsza na mapie wyzwoliła twierdzę.

Black Site to przestrzeń opanowana przez boty AI. Musisz pokonać kilku z nich, zanim pojawi się główny wróg, Juggernaut. Ukończenie celu Black Site nagrodzi cię niesamowitymi przedmiotami, z których najbardziej godnymi uwagi są stałe plany broni.

Klucze

Wszystkie zablokowane lokalizacje na mapie są reprezentowane przez klucze. Uzyskasz dostęp do tych zablokowanych lokalizacji, gdy zdobędziesz klucz w trybie DMZ, a klucze będą wypadać jako losowy łup z wrogów.

Tajny schowek

Tajne skrytki są oznaczone ikonami dolarów. Są to miejsca, w których podczas dowolnego meczu można znaleźć mnóstwo gotówki i przydatnej broni.

Komunikacja w zespole to podstawa

Strefa wojny 2 ma mnóstwo trybów, w które możesz się zaangażować, a komunikacja z kolegami z drużyny jest wyraźnie niezbędna, zwłaszcza w przypadku ponad 100 przeciwnych graczy. Na szczęście jest na to kilka sposobów.

System pingowania

Jeśli zauważyłeś intrygujący obiekt, przedmiot, a nawet bezpośrednie zagrożenie, takie jak wróg, oznacz je za pomocą systemu ping, szybko informując członków drużyny o zaistniałej sytuacji. System ping jest szczególnie przydatny, jeśli bariery językowe utrudniają czat głosowy.

Chat głosowy

Czat głosowy w grze jest jednak najbardziej optymalną opcją, jeśli możliwość komunikowania się z kolegami z drużyny w obcym języku nie stanowi dla Ciebie problemu. W samym środku bitwy pingi mogą czasami pozostać niezauważone, podczas gdy ktoś, kto odstrzeli ci ucho przez czat głosowy, na pewno cię nie ominie

Broń, statystyki i dodatki

Oczywiście nie możesz mieć strzelanki bez strzelania. Broń, której używasz — składająca się głównie z broni palnej — będzie miała duży wpływ na to, czy strzelanina w grze pójdzie po twojej myśli, czy nie.

W grze występują dwa rodzaje broni: podstawowa i dodatkowa.

Broń podstawowa

 • Karabin szturmowy: Niezawodna broń podstawowa, doskonała w walce na średnim dystansie.
 • Karabin bojowy: wykazuje większe obrażenia i większy zasięg niż inne karabiny w zamian za mniej amunicji i bardziej drastyczny rozprysk.
 • Pistolet maszynowy (SMG): W pełni automatyczny i kompaktowy, idealny do szybkiego strzelania z bliskiej odległości.
 • Strzelba: Idealna broń do walki w zwarciu, przedzierająca się przez przeciwników za pomocą śrutu o szerokim kącie.
 • Lekki karabin maszynowy (LMG): Mocno uderzająca, ale powolna broń automatyczna z magazynkiem o dużej pojemności.
 • Karabin wyborowy: Mocno uderzający, wolnostrzelny pistolet będący wygodnym połączeniem karabinu szturmowego i karabinu snajperskiego.
 • Karabin snajperski: Bardzo potężna broń o dużym zasięgu i dużym odrzucie oraz stosunkowo małej pojemności magazynka.

Broń dodatkowa

 • Pistolet: Sprytna opcja wsparcia z bliskiej odległości na wypadek, gdyby w twojej podstawowej broni zabrakło amunicji.
 • Wyrzutnia: Bardziej niszowa, potężna broń, idealna do radzenia sobie z pojazdami i zadawania uszkodzeń rozpryskowych.
 • Melee: Ręczna klasa broni, która jest odpowiednia do wykańczania wrogów z bliskiej odległości, zanim będą mieli szansę na przeładowanie.

Broń można również dopracować. Po prostu przejdź do zakładki Rusznikarz w ramach określonego wyposażenia, gdzie możesz dodać do swojej broni maksymalnie pięć dodatków, aby zmienić jej statystyki. Każda broń ma sześć różnych statystyk:

 • Obrażenia: Obrażenia, które otrzymuje wróg po trafieniu z tej broni.
 • Zasięg: Jak daleko broń może strzelać, zanim stanie się niecelna.
 • Celność: Jak celna jest broń wystrzeliwana z biodra.
 • Kontrola: Odrzut i kołysanie broni.
 • Mobilność: Szybkość, z jaką możesz się poruszać i celować bronią.
 • Szybkostrzelność: Jak szybko broń może strzelać.

Wyładowania i zrzuty wyładowań

Aby zapewnić graczom pewną pewność, jeśli chodzi o łupy, w grze istnieją zestawy wyposażenia, które są z góry określonymi zestawami wyposażenia, atutów i broni, które można ustawić w samym lobby przed meczem.

Gdy będziesz mieć wymaganą ilość gotówki, wezwij zrzut wyposażenia, aby dostarczyć gotowe gadżety, a cena zrzutu różni się w zależności od wielkości twojej drużyny:

 • Solo – 8000 $
 • Duety – 16 000 $
 • Trio – 24 000 $
 • Quady – 32 000 $

Jeśli brakuje ci gotówki i nie możesz sobie pozwolić na dostęp do pełnego niestandardowego wyposażenia, zawsze możesz kupić broń podstawową za 5000 USD.

Za 2500 USD możesz także kupić domyślne wyposażenie z pięcioma dodatkami, co jest idealnym wyborem dla początkujących, którzy nie skonfigurowali własnego niestandardowego wyposażenia, które staje się dostępne tylko na czwartej randze wojskowej.

Aby zdobyć niestandardowe wyposażenie w alternatywny sposób, możesz po prostu wyczyścić Twierdzę z jej obrońców AI.

Wykorzystaj pojazdy do szybkiego przemieszczania się

Ludzkie ciało jest w stanie zrobić tylko tyle, co jest prawdą w grach wideo, takich jak Strefa wojny 2 również, dlatego powinieneś używać różnych pojazdów rozsianych po mapie, aby szybciej się poruszać.

Wszystkie pojazdy potrzebują paliwa, aby nadawać się do użytku i możesz je łatwo zatankować za pomocą kanistrów rozmieszczonych na mapie lub na stacjach benzynowych. Pamiętaj, że pojazdy również mogą zostać uszkodzone, w którym to momencie będziesz musiał przejść pieszo lub skierować się do następnego pojazdu.

Czym jest Gułag?

Dodano nigdy wcześniej nie widzianą funkcję Strefa wojny 2 jest Gułag, miejsce, do którego wyeliminowani gracze są wysyłani po szansę na odkupienie.

Jeśli wypadniesz z gry, będziesz mieć szansę na ponowne wejście do gry, wygrywając strzelaninę dwa na dwa z innym wyeliminowanym duetem w Gułagu, w którym ty, twój kolega z drużyny i przeciwnicy posiadacie te same przedmioty i broń , co czyni go prawdziwym sprawdzianem umiejętności.

Aby urozmaicić sytuację, NPC o nazwie Jailer zeskoczy na okrągłą platformę, aby przyspieszyć walkę. Strategicznie pokonaj strażnika więziennego, tymczasowo współpracując z przeciwnikami, lub walcz o zwycięstwo w eliminacji, wybór należy do ciebie.

Pamiętaj, że nawet jeśli przegrasz w Gułagu, twoi koledzy z drużyny mogą sprowadzić cię z powrotem przez Buy Station.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b45f39a4d64426b937bd6bf2547f99&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fthese-are-the-best-warzone-2-tips-and-tricks&c=1149730002294880823&mkt=fr-fr