Przetestowaliśmy VPN Lobby botów Warzone i oto, co się stało


Jeśli jesteś zagorzałym fanem gier, tak jak my w zespole tech bullion games, z pewnością słyszałeś o popularnej serii gier znanej jako Call Of Duty Warzone.

Gra wykorzystuje system dobierania graczy zwany „swataniem opartym na umiejętnościach”, który stara się sprawić, by gracze o równych poziomach umiejętności stali się nawzajem lobby gier.

Ten rodzaj systemu jest mile widziany przez prawie całą społeczność Call Of Duty, a wezwania do stonowania tego systemu wydają się być od jakiegoś czasu martwe.

Ponieważ jest oczywiste, że ten system nigdzie się nie zmieni w najbliższym czasie, widzieliśmy wielu graczy szukających zaworu uwalniającego ciśnienie i ucieczki z lobby wysokiego ciśnienia.

W krokach, SBMMOFF.COM Strefa wojny lobby botów VPN.

Jeden z naszych przyjaciół z popularnej strony z wiadomościami technologicznymi „The Verge” zalecił nam zabranie tej sieci VPN na jazdę próbną.

Udaliśmy się na stronę sbmmoff i kupiliśmy dożywotni plan za jednorazową opłatą 60 dolców, który w chwili pisania tego artykułu oferuje łącznie 86 opcji połączenia z serwerem VPN oraz dostęp do komponentu geo-fence.

Wkrótce po zakupie otrzymaliśmy wiadomość e-mail ze wszystkimi danymi do logowania oraz linkiem do pobrania oprogramowania Warzone VPN.

Ta sieć VPN nie działa jak normalna sieć VPN, a zamiast tego tylko ruch zawierający dane kojarzenia oparte na umiejętnościach jest kierowany przez połączenie VPN.

Ten proces sprawił, że gra myślała, że ​​znajdujesz się w odległym miejscu, jednocześnie umożliwiając grę opartą na połączeniu, a nie grę polegającą wyłącznie na dobieraniu umiejętności.

Technologia i proces stojący za tym oprogramowaniem są dość genialne i oferują użytkownikom świetny stosunek jakości do ceny, po prostu nie mogliśmy znaleźć lepszej oferty VPN dla strefy wojny nigdzie indziej.

Istnieje 86 serwerów VPN strefy wojny do wyboru spośród 43 serwerów otwartych i 43 serwerów ścisłych, a nasze lobby jest znacznie płynniejsze i ogólnie łatwiejsze podczas korzystania z oprogramowania VPN, zwłaszcza podczas korzystania z funkcji serwera ścisłej VPN.

Dołączyliśmy do serwera discord sbmmoff i znaleźliśmy wspaniałą społeczność graczy dyskutujących na różne interesujące tematy, takie jak najlepsze serwery na początek oraz różne inne tematy związane z Call Of Duty i VPN.

Był też aktywny kanał wsparcia, a w samej sieci VPN jest wbudowana funkcja przycisku pomocy, co naszym zdaniem było miłym akcentem.

Wraz z pojawieniem się najlepszych streamerów, którzy podobno używają VPN do lobby botów lub tworzenia treści, wydaje się prawie, że jesteś w niekorzystnej sytuacji, jeśli nie korzystasz z VPN.

Podsumowując, korzystanie z tej usługi VPN bardzo nam się podobało. zasługuje na swoją nazwę, ma świetny stosunek jakości do ceny i dajemy mu duże kciuki w górę i ocenę 4/5.

Podsumowując, korzystanie z tej usługi VPN bardzo nam się podobało. zasługuje na swoją nazwę, ma świetny stosunek jakości do ceny i dajemy mu duże kciuki w górę i ocenę 4/5.

Zdobądź kopię już dziś na stronie internetowej Sbmmoff.com.


Źródło : https://techbullion.com/we-tested-a-warzone-bot-lobby-vpn-and-this-is-what-happened/