Przefiltrowano datę premiery Call of Duty Warzone 2: darmowa gra miała pojawić się pod koniec roku


Po występie poniżej oczekiwań, saga Call of Duty chce odzyskać siły za pomocą kilku strzałów. Od teraz oczekuje się trzech gier i wszystkie są więcej niż obiecujące dla dużej społeczności.

2022 zostanie określony przez a nowa dostawa główna, Call of Duty Modern Warfare 2, kontynuacja restartu z 2019 r., który nadal ujawnia dane na temat trybu kampanii. Jednak wciąż jest wiele do odkrycia, a nawet więcej, wiedząc, że ten tytuł będzie powiązany z innym.

WIDEO

Call of Duty Modern Warfare 2 – nowe spojrzenie na kampanię

Mówimy o Call of Duty Warzone 2, kontynuacji, która nie była w planach wielu, ale która ma mocny cel ożywić sagę darmową grę Battle Royale. Jest jeszcze wiele rzeczy, które trzeba wiedzieć o tej grze.

Wydaje się jednak, że Data premiery Call of Duty Warzone 2 mogła zostać ujawniona z wyprzedzeniem dzięki wyciekowi. Jak zauważył Charlie Intel, Warzone 2 pojawi się 16 listopada.

Ta data byłaby poprawna, jeśli weźmiemy pod uwagę niektóre Dokumenty Activision, które zostały przefiltrowane i które latały wśród fanów COD. Oczywiście nic z tego nie jest oficjalne, więc informacje musimy traktować z przymrużeniem oka.

Oczywiście, jeśli to prawda, mówimy o tym, że nowi gracze Call of Duty Modern Warfare 2 nie musieliby zbyt długo czekać, aby cieszyć się tym battle royale, które technicznie będzie związane z grą, mimo że byłoby bezpłatnie dla wszystkich. świat.

Przyszłość Call of Duty trwa do 2022 roku

Wszystko to całkiem dobrze pasuje do innych informacji i danych, które napływają. Kilka tygodni temu komentowano, że druga mapa do Call of Duty Warzone 2 będzie w fazie rozwoju po potwierdzeniu, że gra pojawi się w tym roku.

Jeśli gryziesz paznokcie z myślą o wydaniu tych gier, powinieneś wiedzieć, że informacje o becie Call of Duty Modern Warfare 2 zostały już udostępnione. Tutaj powiemy Ci, jaka jest data, platformy i jak wziąć udział.

I jak powiedzieliśmy, nie jest to jedyna gra w fazie rozwoju i jest to, że rozgrywka całej gry Call of Duty Warzone Mobile, przenośnej gry Battle Royale, która zostanie wkrótce ogłoszona, już krąży. Chcesz, aby wszystkie gry z sagi zostały wydane?

Źródło : https://www.ruetir.com/2022/08/17/filtered-the-release-date-of-call-of-duty-warzone-2-the-free-to-play-would-arrive-at-the-end-of-the-year/