Przeciek z sezonu 6 w Warzone dokucza Alexowi Masonie jako operatorowi


Najnowszy sezon Call of Duty: Warzone zbliża się do premiery i zaczynają się pojawiać przecieki na temat nowej zawartości. Najnowszy z tych przecieków drażnił premierę jednej z najbardziej legendarnych postaci w historii Call of Duty, która pojawia się w popularnym battle royale, Alexa Masona z Black Ops.

Przeciek z sezonu 6 Warzone dokucza Alexowi Masonie

Na okładce PlayStation Store do szóstego sezonu Warzone wyciekł legendarny Alex Mason. Potwierdzono, że do gry pojawi się nowy operator, a to zdjęcie prawie potwierdza, że ​​operatorem będzie Mason. Nie wiadomo, czy ta nowa skórka pojawi się jako część przepustki bitewnej, czy jako samodzielny pakiet, który będzie można kupić.

Gracze mogą spodziewać się, że Mason dołączy do swoich kostiumów Black Ops I i II Woods i Hudson w Warzone, gdy nowy sezon wypadnie na początku października. Pojawił się jako część wydarzenia „Liczby” w zeszłym sezonie, ale spotkał się z niezadowalającą reakcją większości graczy. Te oczekiwania mogą być jednak słusznie spełnione w tym wydaniu.

Jest prawie gwarantowane, że ten nowy operator wraz ze wszystkimi poprzednimi postępami zostanie przeniesiony, gdy Call of Duty: Vanguard zostanie wydany, więc nikt nie będzie musiał się martwić o utratę operatorów, których już kupił, gdy Vanguard wyda i połączy się z Warzone w listopadzie 5 tego roku.

Kontynuuj czytanie

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=C6292EEADCFC4FB89C81553DE44F2826&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-us%2Fsports%2Fesports%2Fwarzone-season-6-leak-teases-alex-mason-as-operator%2Far-AAOW1CD&c=11476840604011414345&mkt=fr-fr