Prosta sztuczka Warzone pozwala graczom szybko awansować broń dzięki poczwórnej broni XP


Gracze Warzone nieustannie szlifują grę, próbując znaleźć najskuteczniejszy sposób na zwiększenie poziomu broni. Dzięki nowo odkrytej sztuczce gracze znaleźli sposób na zdobycie PD poczwórnej broni i przelatywanie przez poziomy broni.

Jeśli chodzi o tworzenie idealnego wyposażenia w Warzone, musisz mieć odpowiednie dodatki do broni.

Niektóre z najlepszych dodatków do broni są dostępne na późniejszych poziomach, co oznacza, że ​​musisz trochę popracować, aby odblokować niektóre z lepszych funkcji.

Chociaż zabijanie na farmie dla PD broni może być żmudne, gracze odkryli nowy sposób, który pozwoli ci zarobić czterokrotnie więcej i znacznie przyspieszyć.

Aktywacja

Gracze Warzone znaleźli sposób na jeszcze szybsze podnoszenie poziomu broni.

Gracze Warzone odkrywają sztuczkę, aby zdobyć PD poczwórnej broni

Większość broni w Warzone ma ponad 50 poziomów, na które musisz zdobyć doświadczenie, aby odblokować każdy dodatek.

Ten post na Reddicie autorstwa „HEL-Alfa” informuje graczy, że istnieje łatwiejszy sposób na zdobywanie PD broni podczas szlifowania poziomów. Wszystko, czego potrzebujesz, to żeton XP podwójnej broni i jesteś gotowy do pracy.

Oto kroki, aby otrzymać PD poczwórnej broni:

  1. Poczekaj, aż PD podwójnej broni Warzone będą aktywne.
  2. Aktywuj żeton PD podwójnej broni.
  3. Zagraj w dowolny tryb gry Warzone i zdobądź czterokrotnie więcej PD broni.

Jeśli zastanawiasz się, jak to jest quad XP, tak to działa. Jeśli wykonasz kontrakt podczas PD podwójnej broni, dostaniesz 1000 doświadczenia, ponownie podwoj, a otrzymasz 2000, co jest czterokrotnością podstawy 500 XP.

Minusem jest czekanie na Weekend podwójnej broni XP specjalnie dla Warzone ponieważ to nie zadziała w Black Ops Cold War. Może to być jednak niezwykle przydatne w Plunder i innych trybach odrodzenia w Warzone.

Jeśli gracze szukają żetonów XP do podwójnej broni, mogą udać się do Prime Gaming, aby odebrać darmowe nagrody lub podnieść poziom swojej przepustki bojowej.

Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/simple-warzone-trick-lets-players-level-up-guns-fast-with-quad-weapon-xp-1661813/