Profesjonalny gracz ujawnia szczegóły dotyczące mapy i rozgrywki w Call of Duty: Warzone 2


Po wycieku dokumentu Activision, który zapowiadał globalną datę premiery Call of Duty: Warzone 2, gra była często dyskutowana wśród fanów serii. Mamy teraz trochę więcej informacji na temat nadchodzącej gry od Metaphor, znanego Strefa wojny streamer i były-League of Legends Zawodowy gracz.

Według posta na Reddicie Metaphor twierdzi, że widział Strefa wojny 2 mapa i rozgrywka przeciwko botom. Oprócz rozmowy o grze, odpowiedział także na kilka kluczowych pytań.

Metafora opisuje Strefa wojny 2 mapa jako „piękna” w grze. Potwierdza, że ​​„wygląda wspaniale wizualnie, budynki są lepiej szczegółowe od wewnątrz, a ruch jest bardziej ugruntowany”.

Zapytany o rozgrywkę i poziom umiejętności w grze, powiedział, że widział, jak ludzie strzelają do botów na ustawionym poziomie trudności w trybie wieloosobowym i standardowym dla DMZ. Jednym z kluczowych punktów, które podkreśla, jest to, że w grze nie ma anulowania slajdów, dzięki czemu wydaje się bardziej Call of Duty 4.

Odnośnie strzelaniny w Strefa wojny 2, Metaphor powiedział, że wysoki odrzut AR pokazany w wydanym zwiastunie był całkowicie fałszywy. Widział nawet rozgrywkę „3 niepotwierdzonych snajperów” i uważa, że ​​wygląda dobrze.

Zapytany, czy mapa w jakikolwiek sposób przypomina Verdansk, Metaphor odpowiedział, że wygląda jak „mieszanka Blackout i Caldera”.

Ponieważ żadne z twierdzeń nie zostało potwierdzone ani przez Activision, ani Infinity Ward, Call of Duty fani powinni wszystko brać z przymrużeniem oka. Z zgłoszoną datą premiery Strefa wojny 2 zbliżając się, z pewnością dowiemy się bardziej konkretnych szczegółów, jeśli przecieki są prawdziwe.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=62fe388578d44f1b9cb227a7b5dc63f0&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fpro-player-leaks-details-about-call-of-duty-warzone-2s-map-and-gameplay&c=17325614453355989626&mkt=fr-fr