Profesjonalista CDL Shotzzy przewiduje, że Warzone MW3 będzie podobny do wersji z 2019 roku

Modern Warfare 3: czy przywróci Warzone chwałę?

Plotki o Modern Warfare 3 i Warzone

Przyszłość Warzone w Modern Warfare 3 wciąż jest owiana tajemnicą. Przecieki sugerują, że Las Almas najwyraźniej posłuży jako nowa mapa typu Battle Royale i wystartuje 1 grudnia, zbiegając się z rzekomym rozpoczęciem sezonu 1.

Sledgehammer Games ujawniło pierwsze spojrzenie na rozgrywkę w kampanii na targach Gamescom 2023, ale YouTuber JGOD stwierdził, że krótki klip przedstawiający nieliniowe misje kampanii „przypadkowo” odsłonił część nowej mapy Warzone.

Zaufanie Shotzy’ego do Modern Warfare 3

Prawdziwość plotek dowiemy się dopiero, gdy twórcy ujawnią, co mają w zanadrzu dla Warzone podczas COD Next w październiku. Plotka głosi, że Shotzzy ma całkowite zaufanie do Sledgehammer Games, jeśli chodzi o zapewnienie niezapomnianych wrażeń w trybie Battle Royale.

W filmie opublikowanym na TikTok przez sieć OpTic Audio Shotzzy powiedział: „Muszę powiedzieć, że naprawdę czuję, że Warzone powróci”. Scump zapytał Shotzy’ego, czy po treningu zagrałby w Warzone, a profesjonalista CDL odpowiedział tak, argumentując: „Dosłownie jest jak w 2019 r. Dokładnie tak to będzie”.

Shotzzy nie ujawnia swoich źródeł, ale twierdzi, że rozmawiał z kimś, kto ma poufne informacje na temat nadchodzącego Battle Royale.

Scump dodał, że do czasu premiery trybu rankingowego w Modern Warfare 3 będzie to idealne okno dla profesjonalistów CDL na grę w Warzone w wolnym czasie.

A Shottzy odpowiedział: „O tak, na pewno w to zagram”. Czy ty żartujesz? „.

Oczekiwania fanów

Niestety, żaden z członków OpTic Gaming nie wyjaśnił, czego fani mogą oczekiwać od przyszłości Warzone. Ale ta pochwała nie powinna pozostać niezauważona wśród fanów.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z wszystkimi naszymi wiadomościami na temat Modern Warfare 3.

Źródło: www.dexerto.com