Problemy z widocznością w Call of Duty Warzone: Gracze żądają zmian

Gracze Call of Duty Warzone pamiętają: wielu jest sfrustrowanych faktem, że nie widzą wielu strojów postaci w grze, co skłania ich do ponownego zwrócenia się do twórców o naprawienie problemów z oświetleniem i widocznością gry.

Powtarzające się problemy z widocznością

W ciągu ostatnich kilku lat Warzone otrzymało wiele skarg dotyczących problemów z widocznością. W pewnym momencie Verdansk był tak silny, że nie można było nic zobaczyć, jeśli celowano w jego pobliże.

Do tego od czasu do czasu pojawiały się także „niewidzialne” stroje postaci. Nikt nie zapomina problemów, jakie stworzyły skórki Satanic Raze, 100 Thieves czy Groot.

W sezonie 4 Reloaded mnożą się skargi

Problem pojawia się ponownie w sezonie 4 Reaktywacja, jak zauważył Redditor KeyPineapple61, podkreślając problem związany z trudnościami w dostrzeżeniu wroga, który stał w drzwiach podczas niedawnej strzelaniny.

„To jedna z najgorszych widoczności, z jakimi się spotkałem w strzelankach FPS. Jezus Chrystus. Gdy tylko zostanę postrzelony, faceta już nie ma, nie ma nic widocznego” – mówili.

„W tej grze nigdy nic nie widzę i mój wzrok nie jest zły ani nic takiego” – powiedział inny gracz. „W Rebirth jest kilka takich miejsc, gdzie prawie nic nie widać, jeśli patrzy się z zewnątrz” – dodał kolejny. „Ta gra jest taka niejasna. Niewiarygodne” – skomentowała kolejna.

Sugestie dotyczące poprawy widoczności

Podczas gdy niektórzy gracze namawiali twórców do usunięcia przyciemnionych skórek, które mogłyby z łatwością wtopić się w nieoświetlone obszary, inni chcą, aby poszli w ślady niektórych konkurencyjnych gier typu Battle Royale.

„Apex opanował widoczność. Mam ponad 500 godzin gry na Apexie i nigdy nie miałem takiego problemu. Wystarczy dać graczom świecący kontur i gotowe” – powiedział jeden z nich. „Moim zdaniem Fortnite radzi sobie lepiej” – dodał inny.

Jak wspomniano, jest to problem długotrwały, więc miejmy nadzieję, że w pewnym momencie coś się zmieni.

Źródło: www.bing.com