Prestiżowe nagrody Esports Awards zostaną wręczone podczas Pucharu Świata w Riyadzie

Esports World Cup dodaje zawody „Call of Duty: Modern Warfare III” i „Call of Duty: Warzone”

Trzyletnie partnerstwo

Fundacja Esports World Cup Foundation i Esports Awards ogłosiły trzyletnie partnerstwo, w ramach którego najbardziej prestiżowa na świecie ceremonia wręczenia nagród e-sportowych i platforma zostaną zorganizowane podczas Esports World Cup, największego na świecie festiwalu gier, zaplanowanego na lato w Riyadzie.

Ceremonia wręczenia nagród Esports Awards 2024 odbędzie się 24 sierpnia w Riyadzie podczas wieczoru galowego, którego celem będzie uhonorowanie najlepszych w e-sporcie z całego świata, a także uhonorowanie klubów, sportowców, twórców treści, gier i nie tylko.

Uznanie na całym świecie

Od momentu powstania w 2015 r. nagrody Esports Awards zyskały reputację dzięki uznawaniu doskonałości w e-sporcie na całym świecie i wspieraniu inicjatyw mających na celu rozwój branży.

Wydarzenie przekształciło się w wiodącą na świecie organizację przyznającą nagrody i de facto platformę uznania w e-sporcie, a globalna impreza na czerwonym dywanie odbyła się po raz pierwszy w Londynie, Dallas, Las Vegas, a obecnie w Arabii Saudyjskiej.

W zeszłym roku tę gwiazdorską ceremonię przyciągnęło ponad 22 miliony widzów, a niektóre z największych marek, sportowców i wydawców otrzymały 30 nagród w kategoriach: rozrywka, przemysł, kreatywność, profesjonalizm, talenty na antenie i uczelnie.

Wydarzenie, którego nie można przegapić

Esports World Cup rozpoczyna się 3 lipca w Riyadzie i na osiem tygodni przekształci miasto w epicentrum kultury e-sportu i gier.

Fani będą mogli wziąć udział w 20 mistrzostwach gier, a pula nagród pieniężnych wyniesie ponad 60 milionów dolarów – będzie to największa pula nagród w historii e-sportu. Na festiwalu odbędą się także liczne zajęcia związane z grami, turnieje społecznościowe, obchody popkultury, międzynarodowe doświadczenia i wiele innych.

Źródło: www.bing.com